Wpis z mikrobloga

@Lemon_cheese:
1.Kumpel mi opowiadał, że na jednej z zabaw oczepinowych typ obcą laskę srogo przelizał na oczach swojej panny, która jak to zobaczyła to aż miała łzy w oczach i wybiegła, na poprawinach ich już nie widział xD
2. Zespół coś tam #!$%@?ł w 1 tańcu, była sroga awantura i oskarżenia ze strony rodziny młodej.
3. Niedaleko mnie para młoda zawiozła do chaty koperty i złodzieje #!$%@? im dom w tą
  • Odpowiedz
@brunetroll089: nr 3, u mnie w okolicy było podobnie. Okazało się że to pan młody albo jego brat (nie pamiętam już) #!$%@?ł koperty bo miał długi z hazardu. Panna młoda nic nie wiedziała o jego przeszłości.
  • Odpowiedz
@Lemon_cheese: ojciec panny młodej dał młodym jakieś audi TT w prezencie, słabe zabawy były, potem to auto zniszczyli i porozbijali siekierą, w międzyczasie latał po sali jakiś nawalony koleś i krzyczał coś o gruntach, że niby jest notariuszem - ewidentnie za dużo wypił, potem policja siedziała wśród gości i jakieś podejrzane typki, bigos był średni, w końcu chociaż była fajna ekipa grająca, to wypadł im trup z futerału, wódka jakaś lewa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Lemon_cheese: historia usłyszana od zespołu - o 19 było już posprzątane po weselu, panna młoda puściła się z fotografem i ich nakrył któryś z gości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Lemon_cheese: świadkowa nieświadomie zaprosiła jako partnera typa który jest policjantem i przyskrzynil brata Pana młodego na jakiejś akcji typu włam xD wesele było turbo #!$%@? a najbardziej przemowy w Pana młodego m.in "pijcie jedzcie.. Po to tu jesteśmy.. A nie. Nie wszyscy.. Psy nie jedzą! Psy jedzą na zewnątrz" xD

W ogóle to był kościelny ślub ale tylko slub bez mszy. Pan młody robił w Niemcach i tam jest jakiś podatek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lemon_cheese: świadkowa nieświadomie zaprosiła jako partnera typa który jest policjantem i przyskrzynil brata Pana młodego na jakiejś akcji typu włam xD wesele było turbo #!$%@? a najbardziej przemowy w Pana młodego m.in "pijcie jedzcie.. Po to tu jesteśmy.. A nie. Nie wszyscy.. Psy nie jedzą! Psy jedzą na zewnątrz" xD

W ogóle to był kościelny ślub ale tylko slub bez mszy. Pan młody robił w Niemcach i tam jest jakiś podatek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Lemon_cheese: jeszcze jeden wspomin mojej mamy.

Komuna. Rejon przemyśla. Jeden taki wujek co z przemytu żył nie chciał iść do woja. Co zrobił? Zapisał się do seminarium xD. Za komuny w seminarium od razu dostawali sutanny żeby było ich widać. W rodzinie było wesele a że nie wujek za kołnierz nie wylewał i w ogóle taki śmieszek to się #!$%@?ł jak szpadel będąc w sutannie. Zaczął jakieś dumy robić i wpadł
  • Odpowiedz