Wpis z mikrobloga

Jak to dokładnie działa? Mam na myśli jak są pokazywane osoby. Wyskoczyła mi ładna dziewczyna i już nie miałem jak jej like dać to założyłem konto od nowa i teraz już mi nie wyskakuje. To znaczy, że usunęła konto czy jakoś tinder to śmiesznie pokazuje?
#tinder
  • 12
  • Odpowiedz
@agsbajahs: nie pojawiają Ci się od razu wszystkie, widzę wiele ciekawych (w tym sensie, że oryginalnych i niepowtarzalnych) nicków które mnie polubiają i na niektóre trafiam stosunków często, a inne jeszcze mi się nie trafiły,a w między czasie niektóre po dwa trzy razy.
  • Odpowiedz
No właśnie to było tak ze mi wyskoczyła i w sumie jakoś po 8-10h założyłem konto na nowo i już od tamtej pory jej nie widziałem


@agsbajahs: Tinder ogarnicza wyskakujących wg. jakichś algorytmów, abyś dłużej siedział. Bo gdyby tak nie było to praktycznie wszystkie bym "obleciał" jednego dnia
  • Odpowiedz
No tylko to już w sumie tydzień minął wiec chyba zawieszone/usunięte


@agsbajahs: Niekoniecznie, po prostu tinder jeszcze Ci tego po prostu nie pokazał, może macie teraz całkiem inne rankingi i już Ci jej nie pokaże w najbliższym czasie dopóki się nie zbliżycie do siebie.
  • Odpowiedz
jak działa ten ranking? Kurde to jakies mage zaawansowane algorytmy są


@agsbajahs: jakoś szczególnie nie są (prawdę mówiąc myślałem, że są trochę bardziej i lepsze).
Nie wkręcałęm się dokładnie w ten ranking, bo trochę inaczej działa jak jesteś nowy... wtedy pokazuje ci podobno tych z początku (dlatego na początku widzisz głównie zajebiste)
ale z czasem gdy dostajesz like i dislike to na podstawie tego, tworzony jest ranking i jeżeli jesteś na
  • Odpowiedz