Wpis z mikrobloga

@saakaszi kiedy zagrożona jest wolność niezależnych mediów obowiązkiem najbardziej wolnościowej partii w sejmie jest wstrzymanie się od głosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@saakaszi

Większość bezwzględna to teraz ciśnie bekę z konfederacji XD

A tak płakaliście, gdy wam tvn chcieli uwalić. Mam nadzieję, że w końcu to zrobią, bo nie ma dla was różnicy, kto jak głosował.
  • Odpowiedz
A tak płakaliście, gdy wam tvn chcieli uwalić. Mam nadzieję, że w końcu to zrobią, bo nie ma dla was różnicy, kto jak głosował.


@Volki: Ale ma to dla nas ogromną różnicę:
jesteś za - głosujesz za
jesteś przeciw - głosujesz przeciw
Tak samo teraz ludzie będący przeciw banowi dla Konfederacji mogliby protestować, ale wybierają wstrzymanie się od aktywności
  • Odpowiedz
Głosowali przeciw, bo liczy się skutek głosowania, a nie jego nazewnictwo.


@Volki: Nie kłam. Głosując "wstrzymali się" od głosu. Nie byli za, nie byli przeciw. Tak samo ja jestem przeciw banowi dla Konfederacji, ale wstrzymuję się od działania.
  • Odpowiedz
Doucz się nieuku co znaczy większość bezwzględna i jaki jest skutek wtrzymania się w takim głosowaniu.


@Volki: Przestańcie już robić legislacyjne fikołki. Jesteś za - głosujesz za. Jesteś przeciw - głosujesz przeciw. Jesteś pseudowolnościowcem i swój przekaz kierujesz do dwunastolatków - wstrzymujesz się i potem tłumaczysz, że tak naprawdę jesteś przeciw
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuklak

Przestańcie już robić legislacyjne fikołki

Tak wygląda to z punktu prawnego. Nie obchodzi mnie twój chłopski rozum.
  • Odpowiedz
@Volki: Typie można zagłosować za, wstrzymać się, lub zagłosować przeciw. Oni się wstrzymali, ale ty twierdzisz, że głosowali przeciw xD szkoda slow na ciebie
  • Odpowiedz