Wpis z mikrobloga

Hejka, czuję się tu dziś jak na polu bitwy, nie wiem jak wy:) ale tak tylko przypominam, że jeżeli chcecie komuś pomóc, to warto wesprzeć moją szkolną bibliotekę. Budynek szkoły jest w tej w chwili remoncie, dzieciaki rozrzucone są po całym mieście. Jedynym punktem, w jakim się spotykają jest szkolna biblioteka. Jeżeli macie książki, komiksy, planszówki lub artykuły plastyczne, które warto do niej przekazać albo chęć wsparcia w inny sposób to zapraszam! #pomagajzwykopem, #ksiazki, #czytajzwykopem, #gorzow, #gorzowwielkopolski #pracbaza #szkola, #podbaza
KatieWee - Hejka, czuję się tu dziś jak na polu bitwy, nie wiem jak wy:) ale tak tylk...

źródło: comment_1641454822FgHaVZKseQ59caVQcjauzU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@wacek_1984: kilka lat temu w ramach nprcz dostałam od rządu 15000 zł na książki. Kupiłam ich 1000. W tym roku być może dostanę również tyle (szczerze wątpię, ale mam już przygotowany pełen koszyk w najtańszej księgarni na wszelki wypadek) i tych książek będzie jakieś 500-700, zależnie od tego jakie lektury pojawią się teraz na egzaminie i jakie będę musiała kupić( ͡° ʖ̯ ͡°) wiele z lektur to
  • Odpowiedz
@leuler: niestety czasami tak trzeba. Chcę, żeby uczniowie sięgali po ambitną literaturę, głupie czytadła, fantastykę i książki o uroczych zwierzaczkach jeżeli tego potrzebują i pragną, ale nie zawsze to się udaje.
  • Odpowiedz
@leuler: przede wszystkim takie akcje zdarzają się raz na parę lat. Wtedy trzeba uzupełnić zapasy Psa, który jeździł koleją, ukochanej książki milionów Polaków:) Ale jeżeli chodzi o literaturę współczesną to ja głównie polegam na darach- od dzieciaków, rodziców, dziadków, sąsiadów szkoły i innych dobrych osób:)
  • Odpowiedz