Wpis z mikrobloga

Neuropa przeżywa dziś prawdziwą neokomunistyczna orgię masturbacyjną. Normalnym ludziom ciężko to zrozumieć ale oni się tym upajają. Gdy umiera wolność słowa dla nich to prawdziwe święto. Ja tylko tak nieśmiało przypominam, że zawsze na tych totalitarnych zamordystycznych rewolucjach najbardziej traci motłoch o którego dobro rzekomo się walczy. No ale tym razem na pewno się uda i nie skończy się tak jak zawsze... Prawda?

#neuropa #polityka #cenzura #neokomunizm #totalitaryzm #konfederacja #facebook
  • 20
jakie to ma znaczenie w kontekście zachowania konfy i jej wyborców wobec groźby zablokowania jednego z największych mediów w Polsce? wtedy nikt nie wiedział czy będzie weto czy nie


@Schwarzenberger: PiS nie mógł dociągnąć tego do końca to był tylko temat zastępczy żeby odwrócić uwagę motłochu od realnych problemów. Nie mogę się nadziwić, że prawie nikt nie zauważą tego, że PiS wywołuje te pozorne kryzysy w wygodnych dla siebie momentach i
@Schwarzenberger: pisałem już, że problem jest globalny, a nie lokalny. Zarówno na Twitterze jak i Facebooku znika coraz więcej profili niezgodnych z jedynie słuszną narracją. Systematyczne przesuwana jest granica tego co można powiedzieć/napisać powstają szczególnie chronione grupy, wewnętrzne ministerstwa prawdy, blokuje się możliwość swobodnego wypowiadania nawet głowom państw. Już teraz realna władza leży w rękach korporacji, a co czeka nas w przyszłości?
@SlimKirby: gdyby to dotyczyło jakiejkolwiek innej partii to bym się pewnie przejął, ale ta partia swoją hipokryzja przebija nawet PiS. I tak jak oni się wstrzymali z TVN ja się wstrzymam tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)