Wpis z mikrobloga

@TenXen47: poważnie w waszych fanatycznych umysłach nie ma różnicy między obojętnością wobec możliwości, a pochwalaniem i radością z cenzury i między czymś co jest dokonane, a czymś co może się dokonać? Jak to się wam w tych łbach to spina w jakąś logiczną całość? Skala tego co się dzieje na tym rynsztoku przeraża i uświadamia, że dobrze już było, a teraz może być tylko gorzej. Ludzie nie są już zdolni do
Widzę też różnice pomiędzy jawnym atakiem rządu na prywatne medium a dostaniem bana na facebooku.


@TenXen47: szkoda, ze nie widzisz, że Facebook ma większy wpływ na społeczeństwo niż większość rządów na świecie.

Obojętność ( ͡° ͜ʖ ͡°), widziałem tą obojętność konserw na wykopie. Jaką to tvn jest tubą propagandową i dobrze im tak.


@TenXen47: i znów to upraszczanie tak żeby twój umysł mógł pojąć proste dobrzy
  • 19
@SlimKirby różni się to tylko skalą. A co jeśli nie byłaby to jedna drukarnia tylko sieć drukarni, która wyparła mniejsze i jest jedyną w Warszawie? To wtedy mógłby odmówić czy nie? Od jakiego poziomu udziału w rynku usługi można odmówić?

Zresztą jest przecież jeszcze portal ze śmiesznymi papieżami, więc Konfederacja nie musi korzystać przecież z usług FB, tylko wybrać inną firmę. Albo założyć swoją?
A co jeśli nie byłaby to jedna drukarnia tylko sieć drukarni, która wyparła mniejsze i jest jedyną w Warszawie?


@Hrjk: jak już tak sobie odpływamy do krainy urojeń o oblężonych twierdzach to jeśli faktycznie stwarzałoby to realny problem z dostępnością do usług to powinien być im on zapewniony. Wracając jednak z powrotem do rzeczywistości, z jednego przypadku zrobiona została jakaś chora nagonka na potrzeby wojenki politycznej. W tym wypadku nawet nie
@SlimKirby nie rozróżniasz przestrzeni publicznej jaką jest np. TVP, przestrzeń w miastach od portalu należącego do prywatnej firmy.

Tym bardziej że profil Konfy zleciał za publikowanie szurskich teorii, a nie politykę. Nie porównuj walczących z systemami totalitarnymi, które wyrządziły ogromne szkody do bandy debili bojących się igły. To niesmaczne.
nie rozróżniasz przestrzeni publicznej jaką jest np. TVP, przestrzeń w miastach od portalu należącego do prywatnej firmy.


@Hrjk: teraz to już autentycznie śmiechłem. Poważnie nie wiedziałeś, że ściany są własnością prywatną konkretnych osób lub wspólnot? Ja wiem, że poglądy lewicowe wiążą się z brakiem kontaktu z rzeczywistością ale zadziwiłeś mnie teraz skalą.

Nie porównuj walczących z systemami totalitarnymi, które wyrządziły ogromne szkody do bandy debili bojących się igły.


@Hrjk: porównanie
@TenXen47: Ale chłop #!$%@? xD PiS wyłączył media które nie mówiły dobrze o ich władzy. Konfederacja nie została ocenzurowana, wypisywali debilne antynaukowe kłamstwa o pandemii, byli wielokrotnie upominani to w końcu wyłapali bana za łamanie regulaminu, bo nie było z ich strony żadnej reakcji na prośby administracji prywatnego portalu xD