Wpis z mikrobloga

@windows95: Tak atakowanie bajkowych stworów. Ostatnio dziewczyna dostała bana za napis. Bambus. Jaka wolność słowa? Przecież możemy mówić i rozmawiać o wszystkim? A nie czekaj laewacka logika. Za nabijanie się z papieża bana nie dostałem. Wiec jak to jest?

Tak atakowanie bajkowych stworów. Ostatnio dziewczyna dostała bana za napis. Bambus. Jaka wolność słowa? Przecież możemy mówić i rozmawiać o wszystkim?


@Wolf1986 Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Jeżeli w słowie Bambus owa dziewczyna nie widzi nic obraźliwego, to tym lepiej że dostała bana, bo facebook przez ostatnie lata obrósł takim patusiarstwem i może nareszcie zostanie zrobiony porządek zarówno z takim elementem jak i atakującymi wszystko i
@windows95: Na forum ogrodniczym. Zajebiscie banować wszystkich. Za użycie zwrotu „teraz używamy czarnego pieprzu”tez niedługo będzie ban bo jest rasistowski.
Kill all men. Spoko :) #!$%@? niggerow już nie.
Tak, tak świat pełen idiotów aby nikogo nie urazić. Wsczesniej ludzie byli normalni teraz więcej spiwrdoxow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tropical9:

Problem jest z tym zaktualizowanym regulaminem, który zakazuje np. wyrażania choćby najmniejszego sceptycyzmu wobec szczepionek


Jakoś takich fanpejdzy jest setki a profili setki tysięcy i żaden nie spada z rowerka. Na Facebooku jest dużo więcej szurskich teorii niż na wykopie, nie mówiąc o "najmniejszym sceptycyzmie".
@Zuchwaly_Pstronk: Ale ja nie mówię, że tak nie jest. Konfederacja spadła, bo był to jednak profil o bardzo dużych zasięgach i dość mocno swoją narrację forsowali. Z resztą fejsbuk postępuje tak świadomie. Tego zdejmą, tamtego zdejmą, nie jest to wtedy takie rażące jak gdyby banowali jak leci.

Dla mnie sama tresc tej aktualizacja polityki dot. covidu jest po prostu kuriozalna.