Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ze mną jest coś nie tak? Poniżej historia 23-letniego prawiczka... Który ma chyba problem.

Mam 23 lata. Pierwszy raz miałem okazję "przelecieć kobietę" gdy miałem 19. Ale chociaż byłem w niej zakochany po uszy, to nie chciałem w takich okolicznościach - poznaliśmy się ledwo dwa tygodnie wcześniej (byłem wychowawcą na obozie, ona podopieczną), pojechaliśmy razem na festiwal muzyczny... nie zrobiłem tego, ponieważ za krótko się znaliśmy i nie chciałem w takich okolicznościach przeżyć pierwszego razu - w namiocie. Ona uznała że ja odtracilem i krótko po tym się rozstalismy. Potem spotykałem się z dziewczynami na studiach i gdy zaczęły napierać na fizyczność to zrywałem kontakt. Spotykałem się najbardziej z 26 latką... Z która spotykałem się tyle, że ona chyba myślała że jesteśmy w związku i gdy do niej wpadałem musiałem szukać dobrego wytłumaczenia że muszę wracać. Później miałem rówieśniczkę na studiach która skwitowała że nie wie co może ,,ci się we mnie nie podobać,,.

Podobają mi się kobiety ale nie potrafię się przełamać. Tak jakbym miał obawy czy to będzie ta, czy nie za ciąży (nawet jak się zabezpieczamy nigdy na szybko i bez przygotowania).

Nie wiem co robić to siedzi we mnie głęboko.

#psychiatra #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4c1ab37651b000a906155
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj kobiety, która nie chce seksu, skoro chcesz czekać nie wiadomo na co. Poznasz ją, może się zakochasz i dopiero wtedy spróbujecie seksu i może się okaże, że do siebie pasujecie seksualnie albo nie i się rozstaniecie.

Podobają mi się kobiety ale nie potrafię się przełamać. Tak jakbym miał obawy czy to będzie ta


@AnonimoweMirkoWyznania: chcesz uprawiać seks tylko z tą jedną jedyną? Nie wiem, czy to dobra droga
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie naopowiadał ci ktoś w młodości jakiś bzdur o seksie, nie straszył cię ciążą i konsekwencjami?
Bo blokada leży głęboko w psychice.
Z drugiej stron dziwię się wam ludziom, że z seksu robicie takie wielkie halo. To nic takiego wielkiego. Wkładasz fujarę i wyjmujesz, wkładasz i wyjmujesz aż do schlapania się. Prostsze niż ugotowanie jajek na miękko. Sam akt, pomijam to co przed.

Boisz się ciąży to użyj gumy,