Wpis z mikrobloga

Uszanowanko.
Jako że użycie mojego klucza api osiągnęło 100% i wszyscy zaczęli widywać "Limit zapytań został wykorzystany". Dzięki reakcji @MiXereg w https://www.wykop.pl/wpis/62890301/#comment-222757511 i pomocy @feelfree przepiąłem klona OWM na klucz oryginalnej apki.

Powinniście stopniowo zacząć widywać nowy błąd i konieczne będzie ponowne zalogowanie się gdzie tym razem będziecie łączyć apkę z kluczem @feelfree

Dodam, ze próbowałem kontaktowac się z administracją żeby na moim kluczu jeszcze zwiększyli czy tez całkiem ściągnęli limity a wyszło jak wyszło ¯\_(ツ)_/¯

#otwartywykopmobilny #otwartywykopmobilny2 #owmbugi
osiemnascie - Uszanowanko. 
Jako że użycie mojego klucza api osiągnęło 100% i wszysc...

źródło: comment_16413301985cp3qnMcFz2eTGA5xBdmRY.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • 0
@osiemnascie nie działa ani OWM ani fork. W obu wyskakuje "limit zapytań został wykorzystany", a przy kliknięciu na "zaloguj sie":

{"data":null,"error":{"code":5,"field":null,"messageen":"Daily requests limit exceeded","messagepl":"Limit zapyta\u0144 zosta\u0142 wykorzystany"}}

Czyscilem też dane/cache.
  • Odpowiedz
To próbuję jeszcze raz, z innym kluczem. Na tagu gdzieś ludzie pisali że oficjalna apka cały czas działa to spróbujmy tak...
@tacka: możesz za parę minut spróbowac jeszcze raz? (Albo możesz to przyspieszyć czyszcząc dane i dać ze 2 sekundy apce po uruchomieniu na pobranie nowego configu)
  • Odpowiedz
Po włączeniu ten sam błąd,


To jest oczekiwane zachowanie. Przy uruchomieniu na czysto, apka fallbackuje do domyślnego klucza. Potrzebna jest chwila żeby pobrać nowy. Jak wchodzisz w logowanie to powinieneś na tą chwilę widzieć że łączysz się z aplikacją *Android* (nie Wykop Mobilny (Android) ani otwarty_wykop_mobilny_v2).

@tacka: Możesz potwierdzić że na ekranie logowania widziałeś samo Android? I po zalogowaniu się apka nie ładuje zandego contentu?
  • Odpowiedz
@tacka: Tak na szybko to nie jestem w stanie wymyślić co może być przyczyną ze widzisz cały czas loading. Jeżeli to się będzie cały czas działo to spędze chwilę szukając w logach jakiegoś błędu.
Z rzeczy które przez przypadek mogą pomóc mogę wymyślić:
1. Usunać sesje applikacji które masz w https://www.wykop.pl/ustawienia/sesje/
2. Jeszcze raz wyczyścić dane aplikacji
3. Dać apce chwile żeby pobrała nowy config i niezalogowana działała
4. Zalogować się
  • Odpowiedz
  • 1
@osiemnascie próbowałem wszystkiego już kilkukrotnie - łącznie z usuwaniem sesji i kluczy z panelu.

Najciekawsze jest to że... w OWM nic kompletnie nie dziala (5), a fork umożliwia chociaż przeglądanie anonimowe (po zalogowaniu loading)
  • Odpowiedz
  • 3
@tacka: dostałem właśnie potwierdzenie ze to nie tylko u Ciebie tak się dzieje z tym loadingiem po zalogowaniu. Dam znać jak wymyślę jakieś rozwiązanie co to może być
  • Odpowiedz