Wpis z mikrobloga

O słodki #!$%@? nie wytrzymie, właśnie w wiadomościach usłyszałem o pierwszych przypadkach GRYPORONY, czyli jednoczesnego zarażenia się covid i grypą, hahaha jebnę ze śmiechu chyba, czego te #!$%@? jeszcze nie wymyślą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#covid #covid19 #koronawirus #heheszki #bekazpodludzi
K4rpik - O słodki #!$%@? nie wytrzymie, właśnie w wiadomościach usłyszałem o pierwszy...

źródło: comment_16413297286mrWCBt6malgnYhZtu2wO5.jpg

Pobierz
  • 8
@zSzyty ja już mam pomysł na produkowanie dwukomorowych strzykawek z podwójnymi igłami i wiadomo, w jednej części strzykawki szczepionka na grypę a w drugiej covid ( ͡º ͜ʖ͡º)
@K4rpik dopóki tępe barany będą wierzyć w te bajki dopóty będą pojawiać się takie ceregiele.

Kolejny wariat jakiś πr2 czy covH2SO4 przed nami. I w tego tępe debile też uwierzą.
Oczywiście będzie 2.137x bardziej zjadliwy ale ten H2S04 będzie na szczęście tylko od 21-37% mniej zjadliwy. 4 dawki wystarcza na wariant πr2, ale covH2SO4 trzeba będzie jedynie 5 dawek.
@K4rpik: A co w tym dziwnego? Nigdy się nie zdarzyło, żeby człowieka zaatakowały dwa wirusy na raz?
Poza tym już w tamtym roku mocno namawiano na szczepienie na grypę właśnie ze względu na to, żeby nie złapać jednocześnie grypy i covidu. Jedyne czemu się dziwię to to, że dopiero teraz piszą o takich przypadkach.