Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewyx: ja to mam takie przeczucie, że te włoskie propozycje to są gierki Rudego exprezesa. Specjalnie podsuwa kandydatów, którzy tylko udają zainteresowanie (w rzeczywistości mogą np żądać nierealnego wynagrodzenia). Potem jak Kulesza wybierze jakiegoś Nawałkę albo Probierza to będzie okazja do grillowania na TT. A jak jakimś cudem opcja włoska się uda to Rudy szybko przypisze zasługi sobie. IMHO dla Bońka to win-win. Mogę się mylić, ale ten wysyp kandydatów z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lewyx: nie jestem pewny czy zagraniczny selekcjoner w obecnej sytuacji byłby dobry, wystarczyłoby żeby odpalił choćby Glika bo stwierdzi że jest stary i już jesteśmy w dupie.

Pierwszy raz w życiu skłaniam się ku polskiemu selekcjonerowi, żeby wjechać na ambicji w Rosjan. Nie możemy znowu wymyślać kwadratowych jaj przed barażami, a zagraniczny selekcjoner może właśnie coś takiego zrobić.

Zobaczymy czy będzie tylu chętnych jak odpadniemy z baraży ( ͡° ͜
Zobaczymy czy będzie tylu chętnych jak odpadniemy z baraży ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fxd_: A czemu ma nie być? Reprezentacji do prowadzenia jest znacznie mniej niż chętnych je prowadzić trenerów. A my nie jesteśmy jednak trzecim światem a PZPN potrafi sensownie zapłacić. Póki co mamy jeszcze Lewandowskiego - zawsze więc można sobie wpisać w CV prowadzenie piłkarza tysiąclecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem