Wpis z mikrobloga

Jesteście zainteresowani wpisami na temat rzadkich, zapomnianych ale bardzo fajnych gier? Mam w głowie sporo ciekawych produkcji, o których już nikt praktycznie nie pamięta. Jak będzie zainteresowanie to będą kolejne wpisy, tymczasem:

1. Prototype 1 (2009) - X360, PS3, PC, i 2 (2012) - X360, PS3, PC, obydwie części są w pyte i dają masę frajdy.

Prototype jest badzo specyficzną, aczkolwiek ciekawą grą choćby pod względem samego gameplayu. Rzadko mamy możliwość pokierowania antagonistą, co we wspomnianym tytule jest jej główną cechą. W ogromnym skrócie, coby nie psuć przyjemności z poznawania samemu tego pięknego tytułu,

- Mamy supermoce, możemy pożerać ludzi, miotać nimi w siną dal, do dyspozycji otwarty świat jako jedna wielka piaskownica i najróżniejsze bajery, skakanie po dachach i walka z armią. Aż dziw bierze, że ta gra została tak szybko zapomniana, bo jest jednym z moich lepszych wspomnień z dzieciństwa.

POLECAM!

Jeśli chcecie być na bieżąco z przyszłymi wpisami to obserwujcie tag #koronagierki
#gry #konsole #pcmasterrace #xbox #ps3 #playstation
koronawirus - Jesteście zainteresowani wpisami na temat rzadkich, zapomnianych ale ba...

źródło: comment_1641309588WpSputgRfsBxgUq81OY8cF.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@jarezz: MDK pamiętam, że przed premierą naczytałem się jaka ta gra ma być super, sandbox w której sterujemy snajperem. Wyszła korytarzowa gra ale nawet i tak fajna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@monox12: @Pabick: @jarezz: mmm MDK.
W 97 roku nieszablonowa strzelanka, świetny dźwięk i OST , ciekawe poziomy i w sumie nawet ciekawa historia. Do tego technicznie to była jazda bez trzymanki, jak się trochę o niej poczyta (miała chodzić minimum w 30 fpsach w svga, jak gdzieś były spadki, to zmieniali tekstury albo modele, żeby je zniwelować xD, w dodatku w grze jest snajperka ze 100-krotnym zoomem, w 97
tellet - @monox12: @Pabick: @jarezz: mmm MDK.
W 97 roku nieszablonowa strzelanka, świ...
  • Odpowiedz
@koronawirus: ojjj takich gierek dużo by się znalazło. Jak nie znasz to polecam Heroes of Annihilated Empires. RTS mojego dzieciństwa. Mam nadzieje, że kiedyś zobaczę wpis odnośnie tej gry na tym tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: nie potrafię zrozumieć dlaczego hoae zostało zapomniane w #!$%@? szybko przez graczy, przecież tam chyba można 40 tysięcy jednostek jednoczesnie na ekranie mieć, jak na tamte czasy to chyba zadna inna gra takiego czegoś nie miała
  • Odpowiedz