Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, planuję sobie kupić swój pierwszy samochód, cena optymalna ok 20.000, maksymalna 25.000 zł. Najbardziej odpowiadałby mi jakiś kompakt, zarówno do jazdy po mieście i od czasu do czasu na dalsze podróże (zależy też gdzie pracę znajdę). Diesel czy benzyna obojętnie, nie jest to samochód dla rodziny. Mam kilka propozycji które znalazłem w internecie, możecie doradzić czy te oferty są godne uwagi, ewentualnie za czym się warto rozglądać? (Kolejność jest według najlepszej oferty w mojej ocenie).

1. C4 2014r.: Stosunek rocznik,przebieg/cena wydaję mi się tutaj bardzo dobry, nie wiem czy nie będzie problemu, że silnik 1.2 jest za mały do 130 KM (nie znam się na tym, ale słyszałem, że to nie dobrze jak jest mały silnik i dużo koni)
2. Lancer 2013r.:
3. Lancia 2013r.
4. Leon 2011r.
5. Aveo 2012r. Trochę mniejszy samochód, jedyny który widzałem na oczy.

#samochodyuzywane #motoryzacja #otomoto
  • 7
  • Odpowiedz
polecam jechać obejrzeć, przejechać się jako kierowca tymi wszystkimi bo po tym może się kmazzc że każdy przestanie Ci pasować.


@pandaci: oczywiście zamierzam tak zrobić, chciałem się tylko dowiedzieć czy powinienem na któryś szczególniej zwrócić uwagę, a na inny mniej
  • Odpowiedz
@andrewpikachu mam dwie Citro (C4 GP i C5) ale obie w dieslach, przyjrzałbym się fotelowi kierowcy bo mój wygląda podobnie przy 220. Lancer w tym modelu pewno nie jedna przygoda lakiernicza. Aveo ostatnio jechalem i na moje trochę mało miejsca. Reszty nie znam.
  • Odpowiedz