Wpis z mikrobloga

Jakis czas temu randkowalam z pewnym kolesiem. Zajebisty chlop - inteligentny, przystojny, meski, dobrze zbudowany, z fajnymi pogladami, z podobnymi zainteresowaniami. Ogolnie w moim typie jak #!$%@?. Zreszta nawet jakby byl brzydki to tez bylabym na niego napalona jak żyd na polskie kamienice. Gdy bylismy u niego i popilismy troche wina to zrobilo sie goraco, zaczelismy sie dosc namietnie przytulac i calowac.
Czy on chcial seksu? Tak.
Czy ja chcialam seksu? Tak.
Czy doszlo do seksu? Nie.
Wiecie dlaczego? Bo powiedzialam „nie”.
Gdzie w tym sens, gdzie w tym logika?
Ano logika w tym taka, że wiedziałam że na seksie by sie skonczylo. Wiedzialam ze nie byl zainteresowany zwiazkiem tylko chcial sie zabawic.
A nie bede najlepszego co moge dac facetowi dawac komus kto uwaza ze nie jestem dosc dobra zeby spedzic ze mna zycie, elo.

Wam mezczyznom takie zachowanie sie nie miesci w glowie. Dla nas kobiet to RIGCZ. Nie jestesmy tacy sami.
  • 79
  • Odpowiedz
  • 1
@uhu8: XDDD skoro nie szukalam seksu to niby czego? Partnera do gry w szachy? XD Nawet w profilu (bo to koles z sympatii) mam napisane ze szukam zwiazku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Hugolina: rigcz to kobiety które nie uważają tematu seksu za tabu i pozwalają odróżnić fizyczną przyjemność od całej reszty. Wiele kobiet tego nie potrafi poprzez stereotyp bycia puszczalską, podczas gdy kobiety wcale nie potrzebują dużo mniej seksu niż faceci, tylko po prostu nie chcą być uważane za "zużyte" bo przecież faceci wolą dziewice, co jest równie słabym podejściem biorąc pod uwagę swoją niewinność w roochaniu innych lasek. Na szczęście są kobiety
  • Odpowiedz
@Hugolina: Równie dobrze mógł odczytać "kobieta pisząca że szuka związku chce nie uchodzić za puszczalską, a niekoniecznie chodzi o coś dłuższego niż 2 miesiace".
Być może Twój rzeczywisty zamysł można byłoby lepiej ubrać w słowa, ale nie podejmuję rękawicy.
  • Odpowiedz
  • 5
@casynowex: Ahaha, dobre, #!$%@? sie to rigcz, dzieci z kilkoma partnerami wychowujace sie bez ojca albo #!$%@? skrobanek jak wyrywanie popsutych zebow to rigcz, wmawianie sobie ze mezczyznom wszystko jedno czy ich potencjalna zona i matka miala 20 fiutow w ryju czy 1 to rigcz, wmawianie sobie ze mezczyzni tak samo szanuja i traktuja kobiety ktore skacza po #!$%@? i ktore trzymaja dziewictwo dla kogos kto je kocha to rigcz, wmawianie
  • Odpowiedz
  • 0
@majkkali: Ja jebe, czepiasz sie slowek… Mam w #!$%@? do zaoferowania, tylko wyobraz sobie ze 99% mezczyzn niczego wiecej od kobiety nie oczekuje, a seks to szczyt ich marzen.
  • Odpowiedz
  • 1
@uhu8: Jak sie chce nie uchodzic za puszczalska to sie nie jest puszczalska xD Gdy chce cos powiedziec to mowie to co mam na mysli i w dupie mam ze ktos nie umie czytac ze zrozumieniem. Nie do mnie pretensje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hugolina: źle mnie zrozumiałaś, po prostu nie uważam że czekanie z seksem do ślubu/znalezienia tego jedynego jest dobre, bo potem są albo rozwody albo płacz że facet zrywa zaręczyny jak się okazuje że seks jest #!$%@?. Ludzka sprawa jak każda inna. Nikt też nie każe Ci się #!$%@?ć, ale nie rozumiem tłumienia w sobie naturalnego popędu seksualnego. A od tego żeby nie zajść w ciążę są odpowiednie zabezpieczenia. Eh, widzę że
  • Odpowiedz
  • 2
@casynowex: 1. Z bylym chlopakiem sie kochalam po 2-3 miesiacach jak zostalismy para. Pytanie: gdybym miala stalego faceta co powiedzmy 2 lata od 18 rż, czyli w sumie 5, to czy bylabym w oczach facetow #!$%@?? Tak, bo 5 to duza liczba. Duze prawdopodobienstwo ze ktorys z #!$%@? byl wiekszy lub lepiej zaspokajal.
2. Zadne zabezpieczenie nie daje 100% gwarancji, a pozatym moze nie chce uzywac zabezpieczeń bo nie lubie, co
  • Odpowiedz
@Hugolina:

Ahaha, dobre, #!$%@? sie to rigcz, dzieci z kilkoma partnerami wychowujace sie bez ojca albo #!$%@? skrobanek jak wyrywanie popsutych zebow to rigcz, wmawianie sobie ze mezczyznom wszystko jedno czy ich potencjalna zona i matka miala 20 fiutow w ryju czy 1 to rigcz, wmawianie sobie ze mezczyzni tak samo szanuja i traktuja kobiety ktore skacza po #!$%@? i ktore trzymaja dziewictwo dla kogos kto je kocha to rigcz, wmawianie
  • Odpowiedz
  • 4
@bunnyboy: Bo #!$%@? dostaje jak jakis szlauf narzeka ze zaden facet na poziomie nie chce jej i jej bombelkow tylko chca ja tylko przeleciec xD O tym powinni uczyc na zajeciach z sex ed bo potem mamy dramaty kobiet zdziwionych ze takie sa konsekwencje uprawiania seksu z kim popadnie
  • Odpowiedz