Wpis z mikrobloga

R 28 Warszawa

Zgłoszenie bd10b464ba9cf8f8 z dnia 2022-01-03 18:43:47

Imię: R
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Empatyczny i uśmiechnięty, ale twardo stąpający po ziemi i opanowany, potrafię i lubię słuchać. Dane słowo jest droższe od pieniędzy. Żartobliwy, energiczny, w pracy mówią, że ze mną zawsze można coś konkretnego ustalić i wyjaśnić, wśród znajomych mam opinię człowieka z którym można się pobawić. Praca Inżyniera budowlanego przetrzymała mnie trochę za granicą, chciałbym mieć powód, by nie wybierać się tam z powrotem.

Wygląd
176/70, szczupły, ale sportuję różne rzeczy od dziecka, więc sylwetka "coś tam ćwiczę". Twarz szczupła, często uśmiechnięty, włosy ciemny blond(bez zakoli xD), oczy koloru nijakiego vel szare, wygląd młodszy niż wiek wskazuje (jak się ogolę to o dowód jeszcze czasem pytają, więc nie szkodzi jeśli jesteś młodsza).

Zainteresowania
Sport pod każdą postacią- uzależniony od ruchu, jak się nie ruszam, to mnie boli i czuję brak energii, więc jak nie mam nic lepszego, to nawet bieganie lub cardio w domu, ale wolę: boks(chwilę trenowałem, czasem zarywam nocki by oglądać), kosz(nie zarywam już nocek, bo nie chce mi się na tygodniu, ale czasem porzucam), ofc gała na najważniejsze mecze, na wolne dłuższe weekendy preferuję wypady w góry, taniec(nie kończyłem żadnych kursów tańców latynoskich, ale lubię potupać do tanecznych klasyków, czuję się wtedy swobodny i szczęśliwy).
Muzyka. Lubię słuchać i poznawać dużo, szczególnie muzykę rozrywkową, od lat 60, przez abbę i wszystko, do czego można śpiewać w samochodzie, kończąc na rapie(chociaż tu nowa twórczość do mnie nie przemawia). Kiedyś uczyłem się trochę plumkać na klawiaturze midi, bo sprawiało mi to frajdę. Poza tym szeroko pojęta wiedza (mam za sobą występ w 1z10 xD), film, rzadko seriale bo zajmują w cholerę czasu.

Czego oczekuję?
Chcę poznać kogoś, kto szuka w życiu dopełnienia szczęścia, a może z niezobowiązującego spotkania urośnie coś ciekawszego. Po przeprowadzce do Warszawy parę miesięcy temu, tak naprawdę nie mam tu znajomych poza pracą, a nie widzę układania sobie życia "na dojazd" z rodzinnej miejscowości.
Kogoś, kto będzie dla mnie ważny i dla kogo ja będę mógł poczuć się ważny. Jeśli jesteś uśmiechnięta, nie wyższa, nie większa i raczej nie starsza ode mnie, lubisz tańczyć(nie musisz umieć xD), to pisz. Nie musimy interesować się tym samym, żeby się dogadać.
Może być to niezobowiązujące spotkanie, może szansa na coś więcej.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Przede wszystkim spędzony z drugą połówką- jeśli czujesz, że to właściwa osoba, to wylegiwanie się pod kocem i przytulanko jest ważniejsze niż to gdzie i co robisz. Choć najlepiej byłoby wyskoczyć w góry/nad wodę/pojeździć na łyżwach. Po powrocie gotujemy wspólnie obiad, wybieramy jakiś film i nie usypiasz w ciągu pierwszych 10 minut.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - z osobą, z którą czułbym że chcę spędzić całe życie i czuję, jej zaangażowanie- tak
Dzieci - tak
Używki - dopóki nie rujnują zdrowia, życia zawodowego, harmonogramu, relacji z ludźmi, nie sprawiasz innym przykrości, to mogą być ok. Ale nie toleruję nałogowego palenia fajek

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 9
@fifka23 parafrazując generała, widocznie musiało skoro doszło. Odnoszę wrazenie że większość kobiet zakłada te apke jak do zbierania pokemonów, albo do podbicia ego. Nie jestem jakiś brzydki, a na jakieś 30 par, z których ja zacząłem każdą rozmowę, otrzymałem ok. 5 odpowiedzi w stylu bota, 2 rozmowy potoczyły się dalej, by skończyć się na tym że w sumie nie jest gotowa na spotkanie, bo rozstała się z byłym, czytaj: czuję się samotnie