Wpis z mikrobloga

W Polsce jak w lesie. Na Trójmiasto.pl jest artykuł to tym, żeby nie odmawiać studentom (zwłaszcza ze względu na kolor skóry) uczestnictwa przy badaniach, albo możliwości samodzielnego zbadania i obejrzenia pacjenta w UNIWERSYTECKIM Centrum Klinicznym. Żeby student medycyny, pielęgniarstwa, położnictwa mógł być obecny. Co czytamy w komentarzach?

To ciekawe gdzie ten ktoś ma się nauczyć. Jak mi pacjent wyjeżdżał, że on nas nie chce, bo jesteśmy studentami od razu leciała bomba z mojej strony, że to jest szpital uniwersytecki i jak się mu nie podoba, to może się leczyć w swoim powiatowym grajdołku.

Jak w chlewie. Polski Pan co to zapłacił najniższe możliwe składki pruje się, bo teraz nad wielkim księciem trzeba skakać. On chce specjalistów najwyższej klasy, takich co to i nogę złoży i poród odbierze, ale być obecnym przy porodzie to nie. Dotknięcie brzucha w żadnym razie, założenie szwów to abstrakcja zupełna. Lepiej nie wspominać i mówić, że jest się na stażu.

#medycyna #szpital #polska #wpolscejakwlesie #polacy #edukacja #studia
Pobierz
źródło: comment_1641249895Ald4f2GmaQSuNncr6bd5p9.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gracilis: Panie to pewnie troll lub inny debil, tam jest konkretna patologia w tych serwisach informacyjnych jak się wejdzie do sekcji komentarzy. Proszę się tak nie przejmować, ja tam lubię jak student się trafi bo robi swoją robotę z zaangażowaniem i troską.
Jak w chlewie.


W niejednym szpitalu jest gorzej niż jak w chlewie.

Już nie mówiąc o higienie, w dobrze prowadzonej oborze mniej bydła zachoruje, niż ludzi na oddziałach.

Także ten…

Polski Pan co to zapłacił najniższe możliwe składki pruje się, bo teraz nad wielkim księciem trzeba skakać.


@gracilis: to trzeba nie #!$%@?ć tych składek na regularnym wożeniu żulerii pomiędzy dworcem a oiom-em, to przeciętny Kowalski z tych swoich „najniższych składek”, które