Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W internecie można znaleźć dziesiątki wpisów z przed 5/10 lat na temat użalania się przegrywów, że nie mogą znaleźć dziewczyny itp.
Jest tu może jakaś osoba, albo kogoś znacie co był kiedyś tym przegrywem ale z biegiem lat poznał dziewczynę i ułożył sobie życie?

Jest jeszcze dla mnie nadzieja?? Przegryw 23lat XD

#przegryw ##!$%@? #zwiazki #samotnosc #prawiczek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d320a937651b000a9043c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak będziesz dobrze zarabiał to może jakaś polka będzie na tyle łaskawa, że zostaniesz bankomatem dla niej i jej bombelka
innej opcji nie widzę, jeśli przed 20 rokiem życia nie miałes żadnej atencji od różowych ze względu na sam wygląd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przestańcie w końcu myśleć, że przegryw=chłopak bez kobiety/seksu/prawiczek no kurła jego mać.

Mam 29 lat (za kilkanaście dni 30stka) 2 nieudane związki bardzo i to nie jest tego warte. Byłem dobrym chłopem, ale miałem #!$%@? baby. Przegrywem jest chłop co się związał z #!$%@?ą laską (a takich mnóstwo!, widzę po "znajomych" z fejsa xD) niż ten co jest sam lub znalazł na prawdę porządną kobietę (w tych czasach to jak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: problem przegrywów jest użalanie się nad sobą i oczekiwanie "szarej myszki" 10/10. Trzeba żyć po swojemu mieć własne pasje i hobby a nie cel - zamoczyć. Znajdź swoje hobby i bądź sobą a może jakaś się trafi. I NIGDY NIE RÓB NICZEGO NA SIŁĘ.
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: zapomniałem napisać że trzeba wyjść z piwnicy. Ja swój pierwszy poważniejszy związek miałem na studiach (wcześniej 2 lata depresji (nie wychodziłem praktycznie z domu - tylko przemykałem wieczorami na zakupy) wcześniejsze próby mógłbym określić jako porażki "spermiage" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Przez dwa lata byłem z dziewczyną ale nie byłem sobą - dostosowałem się do niej słuchałem jej a po 2 latach stwierdziła że mało
  • Odpowiedz
@Aczo: no to jak trzeba wyjsc z piwnicy to nie #!$%@? o hobby, bo kogoś hobby może być programowanie czy ukladanie puzzli. Czyli napisales idiotyzm.

Aż 2 lata depresji?? Wow jak to wytrzymales?????

nauczyłem określać to czego chce otwarcie mówić o tym o czym myślę


@Aczo: czyli chodzi o ekstrawertyzm i bycie dynamicznym, nie o posiadanie hobby. Znowu sobie zaprzeczasz.

Jak chcesz znaleźć dziewczyne musisz być przystojny oraz mieć social
  • Odpowiedz