Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie naśmiewają się z Dziejów Khorinis? Jeszcze chwilę temu Kroniki Myrtany też były mieszane z błotem, ale zapowiedzieli premiere i wydali i gra 10/10. A dwa miesiące wcześniej jeszcze były szkalowane na równi z DK. Ukończyłem Kroniki i kibicuję drugiemu modowi. Wyjdzie jak będzie gotowy, i fajnie. A jak nie to trudno, nic na tym nie tracę. A tutaj nie ma dnia by na tagu ktoś nie wyśmiał Dziejów, mówiąc jakie to Kroniki świetne.

#gothic #kronikimyrtany #dziejekhorinis
  • 12
ale zapowiedzieli premiere i wydali


@Tami: to dosyc wazne aspekty wydawania gier :P Nikt sie z dziejow nie smieje wedlug mnie, po prostu trzeba poczekac czy wyjdzie i jesli tak to ocenic.
@Tami: samego jechania po dziejach w kontekście kronik nie widziałem na tagu. Ale wyśmiewanie dziejów samych w sobie już widziałem, ba brałem w tym udział i nawet jeśli wyjdzie im mod 21/37 to to niczego nie zmienia. Ja nie śmieje się z moda (bo go nie wydali), ja się śmieje z ich pompowania balonika.

"Robimy super uber mod, który was wgniecie w fotel, ale nie możemy nic pokazać i dajemy randomowe
@Tami: nie naśmiewam się, ale jeśli te mody powstały z podziału grupy moderskiej, to to nie jest tak, że dzieje khorinis będą miały sporo tego samego contentu? zmienią nazwy postaci albo lokacji ale będzie podobnie.
@Tami: @Tzui: O, to do mnie chyba.
Kroniki też nie były takie kryształowe - w grudniu 2018 wychodzi trailer, że wyjdą w 2020 roku. Nadchodzi rok 2020, w marcu jest live gameplay i zapowiedź. Następnie w grudniu 2020... trailer zapowiadający "już wkrótce". I tu już mocno podupadła wiarygodność. Chłopy dowieźli moda, odpuściłem im grzechy ( ͡º ͜ʖ͡º).
Z Dziejów się smieję bo komunikacja nie jest
@AtsuAtsu: u mnie dzieje miały to (nie)szczęście, że zainteresowałem się nimi wcześniej, tak mniej więcej w okolicach pamietnego trailera, że wyjdą w 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°), a potem poszło jak poszło, czyli coraz większą imbę kręcili, a ja się coraz bardziej wciagąłem, bo bawiła mnie bańka informacyjna tego moda.

Ale przelaniem pały goryczy był pamiętny raport świąteczny z 2020, który zgodnie ze swoją nazwą został wydany
@Tzui: Widzisz, ja się zainteresowałem Dziejami w okolicy 2009, czyli na samym początku, i co mam powiedzieć? XD
Na Kroniki miałem wywalone, wręcz traktowałem ich ekipę jako "tych złych" co śmieli śmieć z powodu fochów narobić smrodu i w ogóle na tego moda nie czekałem. Jednak wyszedł, wszyscy chwalili więc dałem temu szansę i stwierdzam, że jest boski :)