Wpis z mikrobloga

Razem z różową weszliśmy wspaniale w nowy rok. Niedlugo bedzie już rok po ślubie. My juz po kolacji i zaraz bedziemy grać aramki w lig of legends bo jej troche smutno jest. Nie możemy też sie doczekać nowego sezonu LEC ktory zawsze wspolnie ogladamy i kibicujemy naszej ulubionej drużynce kiedy nie gramy akurat aramków. Wesolego roku przyjaciele i samych sukcesów w życiu, tak jak ja.
#leagueoflegends #zwiazki #pokazmorde
Vezz - Razem z różową weszliśmy wspaniale w nowy rok. Niedlugo bedzie już rok po ślub...

źródło: comment_16412327624AOAUidP80fmyVvBs7KvPC.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
Witam. Ale cyce. Pozdrawiam.


@kljewjubfwfejubdqwlibvwuyqwdlkxanr: Śmiechłem i to tak konkretnie. :D

Pierwszy raz widzę społeczność której członkowie dobijają się zamiast wspierać.


@Nosazn: Na tym polega urok naszej społeczności. Jedziemy po sobie i to równo. Choć i tak większość tego typu tekstów to trollo.
Albo człowiek przeniknie tym i pokocha, albo po prostu przestanie tu wchodzić.

Masz konto od miesiąca. Nie spinaj dupy, dużo czytaj i spróbuj się wkręcić. ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Gruby_Wujo: Wy jacyś nienormalni jesteście czy wypływa z was ta nienawiść do dziewczyn żeby każdą dobijać? Ładna normalna dziewczyna.

Pierwszy raz widzę społeczność której członkowie dobijają się zamiast wspierać.

Normalnie ludzie nie posiadają kont na wykopie. My jesteśmy trollami. Ty też jesteś trollem ale bait słaby 2/10 bo odpisałem, chyba że jesteś białoryczerzykiem to może lepiej #usunkonto dla własnego zdrowia psychicznego.

A OP to pedau ale kontenery fajne więc 3/10
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Znaczy to nie jest fragment aferki tylko fragment "jej zycia". "Oj jaka ja biedna, grożą mi. A ze zapostuje wiecej cycow na IG" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jesli chodzi o wystep Adama to spokojnie. Jak juz zaczal potem streamowac po francusku to sam sie nabijal i wrecz mowil wprost, ze to pod PR zrobil.
  • Odpowiedz
@Qrka:

To jest Upset profesjonalny gracz ligi legend wraz z zonka. W tym roku jego zespół dostał się na najważniejszą imprezę w tej grze (worldsy) Upset miał tamgrac ale coś na 18 h przed pierwszym meczem spakował mandżur i pojechał do domu. Nikomu z drużyny nie wyjaśnił dlaczego to zrobił.

Od dłuższego czasu chodzą plotki że zrobił to bo jego żonka mu kazała a on zamiast walczyć na turnieju #!$%@?ł do
  • Odpowiedz