Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: wlewałem to do 30 letniego silnika benzynowego i poprawiła się praca na wolnych obrotach. Podczas jazdy nie zauważyłem różnicy.
Wlewałem do 20 letniego diesla i żadnej różnicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: liquimolly albo tec2000. Lałem i do benzyny i kiedyś do diesla. Poprawiła się praca na wolnych obrotach, silnik chodził bardziej miękko. Trzeba zalać do odpowiedniej ilości paliwa i najlepiej jechać w trasę albo jak to tec2000 zaleca wpiąć się w układ paliwowy i czystym płynem wyczyścić https://youtu.be/uL6p0R9jKmk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strigiformesman: @kupczyk: @bruhh: @bigger: @_kapsel:

Bo ogólnie patent jest taki że zanim mi się suka 1.6mpi nagrzeje, to po nocy szarpie jak rydwan na wybojach. Sprawdziłem dzisiaj filtr powietrza - prawie jak nowy, wyjąłem i wyczyściłem dolot, chociaż wyglądał całkiem ładnie, bo musiał być niedawno wymieniany. Ale jak dzisiaj po nagrzaniu ostygła to jak remkom odjoł... Wtyczki wyczyściłem, od gazu też, bo Adolf nas namówił... I tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: Hehe witam w klubie 1.6 MPI. A jak z przyspieszaniem na gazie?
Jeśli problem jest tylko na benzynie to może filtr paliwa zapchany?
Ogólnie ja w swojej już chyba wszystkie tematy przerobiłem więc jak coś pisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel: No powiem tak... Przed założeniem tego gazu to wymieniłem tylko lambdę pierwszą. Bo CE się palił. Po wymianie przeszło. No i skuderio to bokiem latało po wszystkich okolicznych szutrach jak #!$%@?.

Odkąd mamy ten gaz - pewnie 1/2 wartości samochodu, choinka na desce. Najpierw był problem z chłodzeniem. 2 mechaników nie dało rady albo im się nie chciało... 3-ci amator, ale mądra głowa, zrobił robotę przynajmniej chodzenia. Ale check dalej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: czyli coś skopali przy zakładaniu gazu. Szukaj dobrego gazownika, bo to raczej to jest przyczyną.
I kup sobie odb2 na bluetooth za 30 zł to sobie telefonem kody błędów odczytasz
  • Odpowiedz
@_kapsel: ODB2 to możesz coś polecić. Ale jak wjadę do nowego gazownika to będzie tak : - Łoooo Paaanie a kto to tak spierdoilił, i kolejne miliony... Gaz niby spoko ale zakładał jakiś debil...
  • Odpowiedz