Wpis z mikrobloga

@szymon465: Ty się smiejesz ale sporo facetów nie ma nawyku robienia sobie setki zdjęć na insta jak laski + kobiety maja wymagania z dupy przed spotkaniem wiec z 5 lat temu też się śmiałem z takich akcji ale teraz to smutna rzeczywistość tego jak kobiety postrzegają większość facetów
  • Odpowiedz
@przemoks ja sama jestem nienachalna z urody ale moim zdaniem trochę przesada z tymi profesjonalnymi sesjami na jakieś aplikacje randkowe xd jak tak dalej pójdzie to będziecie zatrudniać jakichś specjalistów żeby pisali w waszym imieniu bo wasze umiejętności są niewystarczające. I w ten sposób sami głupio przesuwacie poprzeczkę dalej i dalej jednocześnie dziwiąc się że wymagania bab wciąż rosną
  • Odpowiedz
@angelika_tracz: Mylisz przyczynę ze skutkiem ale ciężko o zrozumienie u kobiety, że ktoś robi cokolwiek żeby mieć większe zainteresowanie. 80% facetów jest niewidoczna pod względem spotykania się dla kobiet nawet jeśli one same są "same i nieszczęśliwe"
  • Odpowiedz
@przemoks: Mi sie najwiecej lajkow sypalo ze zwyklymi selfiakami w lustrze. Jesli laska cie polubi to serio nie maja znaczenia ani twoje zdjecia, ani zaden opis i wysublimowane teksty, wbrew temu co tu pisza ludzie.
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: Ja najwięcej lajków miałem z klatą przed lustrem i groźnie wyglądającym ryjem jak się postarałem dlatego nie lubie hipokryzji kobiet jakby coś innego niz foty miało znaczenie. Atrakcyjność fizyczna>>>to że jesteś ogarniętym, grzecznym facetem
  • Odpowiedz