Wpis z mikrobloga

Wszak to panda w innym wydaniu, co nie?


@ewataewa: w sumie to pięćsetka, która jest pandą po lekkim tuningu, ale ogólnie zgoda.

Wolałbym 500, bo ma w gamie silnik 1.4 100KM, a w Ka jest tylko 1.2 69KM.
  • Odpowiedz
@DrJudym: no i właśnie do takich zadań bym chciała :) Nie psuje się Wam?
@ant444: miałam 207 90km a teraz tatową corsę c 1.2 80km i mi wystarcza :) W sumie nie mam się do czego do corsy przyczepić i się w ogóle zastanawiam, czy warto zmieniać.
  • Odpowiedz
@ewataewa: przejedź się 500 z 1.4 i skrzynią 6-tką to zobaczysz, że to niebo a ziemia.

BTW, nie podoba Ci się 500 bardziej niż Ka, tak zupełnie z wyglądu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: nie, w sumie to nawet opon nie zmieniam bo ma wielosezonowe, ale rocznie robi z 3 tysiące przebiegu, może dlatego się nie psuje xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: ja tam bym się bał wsadzić kogoś kogo kocham w auto, które jest tak małe, że strefa zgniotu kończy się na klamce po drugiej stronie. Już lepiej kupić Smarta który ma elegancką klatkę i wytrzymuje naprawdę potężne uderzenia i jest komfortowy dla 2 osób. Tak naprawdę każdy tir jadąc z przepisową prędkością jeżeli jej nie zauważy to z dużym prawdopodobieństwem zabije.
  • Odpowiedz
@bidzej: w sumie zawsze stawiałam 500 wyżej, tak bardziej jako konkurencję mini. Może ze względu na ceny i wydaje się taka dojrzalsza :)
@DrJudym: no moje przebiegi to też max 6tys, jakby realnie palił mniej niż 7-8 w mieście to git :)
@Alakecz: zaczynałam od malucha przez 3 seicenta, z ryzykiem jestem za pan brat XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ewataewa: jeżeli szukasz auta miejskiego, to może być dobra opcja. Poczytaj na Autocentrum o silnikach, zobacz który Ci odpowiada. Z mojej motoryzacyjnej historii mogę powiedzieć, że Fordy są wybredne w kwestii paliwa, więc nie można je zalewać #!$%@? paliwem.
  • Odpowiedz