Wpis z mikrobloga

Mamy 4 praktykantów
latają do piwnicy ze starym sprzętem

Jakieś pomysły jak ich jeszcze potem wykorzystać ?
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ich profil to technik informatyk

#pracbaza
  • 38
  • Odpowiedz
@kartofel322: nie wiem jaki profil i czym zajmuje się Twoja firma, ale jak sobie przypomnę moje praktyki (na tech inf) to akurat był sklep komputerowy z serwisem, jakimiś drukarkami itp, to co robiliśmy to albo rozkręcaliśmy kompy i wymienialiśmy części, albo w wolnej chwili dawali nam stare zasilacze z opisem:
komputer po włączeniu chodzi kilka chwil i gaśnie.

Potem kazali nam je rozkręcać, szukać napuchniętych kondensatorów, lutownica w dłoń i wymienić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroledyp: LO to wyższa kasta? Przecież to szkoły dla fajfusów dla których 16 lat życie to za mało czasu by się czymś zainteresować więc muszą spędzić dodatkowe lata na uczeniu się wszystkiego i niczego.
W technikum siedzi się 4 lata bo oprócz uczenia się tego co licealista walisz jeszcze potrzebne rzeczy.
  • Odpowiedz
@kartofel322: dawałem kompy do składania, żeby się nauczyli jak działa pxe itd.

Jak można korpo ładne dziewczyny to można ich tam zawsze wysłać do sprawdzenia kabelków, ale to już są tortury psychiczne.
  • Odpowiedz
Jakieś pomysły jak ich jeszcze potem wykorzystać ?


@kartofel322: jak nie macie co robić z praktykantami, to ich nie przyjmujcie. (_ )

Ja wiem, że taka specyfika branży, że ludzi z ulicy (bo umówmy się, połowa tych praktykantów co najwyżej umie grać w CS-a, a druga połowa nawet tego nie) na krótki czas to nie ma do czego sensownego dać, żeby nie przeszkadzali, ale do cholery.
  • Odpowiedz
@kartofel322: no #!$%@? chyba proste, wyslij ich do domu juz 11 30, zrob im praktyki zdalnie niech sobie chlopaki pograją w csa skoro i tak nie maja sie czego u ciebie nauczyc to nie marnuj im czas i daj im podpisik i tyle
  • Odpowiedz