Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@elgebar: wolę pracować niż chodzić do szk0ły, a uwierz łopatę to ja nie raz miałem w rękach. A bóli głowy to nie mam odkąd kilka lat temu przestałem jeść słodycze i czipsy.
  • Odpowiedz
@o__p: większość dorosłych ludzi ma całkiem odwrotne zdanie i nawet sam z zona na ten temat ostatnio rozmawiałem - że fajne były czasy, jak Twoim największym zmartwieniem w życiu był sprawdzian z matematyki, albo przypał po zebraniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onomatopeja_: ale ja nie jestem taki jak większość ludzi pod wieloma względami. Samo przebywanie w szk0le indukuje u mnie złe samopoczucie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onomatopeja_: na wsi zawsze kocmoluch zadanie bojowe znajdzie, a z racji mojego wieku (18 w tym roku będzie) nie mam się jak wymigać od robót takich jak np. targanie 30kg worów z węglem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onomatopeja_: po 1 praca pozwoli mi na bycie samodzielnym finansowo od rodziców, po 2 nie ekstrapoluj doświadczeń swoich i twojego otoczenia na to jakie doświadczenia mogą mieć inne osoby, po 3 usuń konto zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__p: no jak mieszkasz na wsi to ciężko będzie o samodzielność finansową, chyba że to bogata wieś. opłacić chatę, rachunki, żarcie etc. Ewentualnie do miasta się przeprowadzić.
  • Odpowiedz
@o__p: po 1, bycie samodzielnym od rodziców zapewni Ci wyprowadzka od nich a nie praca, tym bardziej jakakolwiek słabo płatna praca, albo w januszexie z #!$%@?ą atmosferą, po 2 to że używasz mądrych słówek, nie czyni Cie mądrzejszym od nikogo, nie jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu (chociaż jak widać uważasz się za "nie jestem taki jak inni), a po trzecie, konto na tym portalu mam dłużej niż masz zapewne dostęp do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onomatopeja_: ja na tagu siedzę regularnie od 14 roku życia i zanotowałem w tym czasie poprawę, poznałem też tu ciekawe osoby i mam z kim pogadać.
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: dodałbym jeszcze czy to szkoła denerwuje w sensie profil/kierunek czy ludzie. Jak ludzie to mieć #!$%@? i tyle. z 95% osób i tak nie będzie się miało potem kontaktu. A jak kierunek to warto zmienić bo po co się męczyć i robić coś czego się nienawidzi.
  • Odpowiedz
@o__p: nie wiem w jaki sposób to ma powiązanie z moim postem, Twój wiek nie ma tu nic do znaczenia. ja mam 33 lata i na wykopie pamiętam jeszcze lata 2011-12. daj Ci po prostu dobrą rade z którą zrobisz co chcesz: im szybciej przestaniesz czytać te gówno tagi, im szybciej odetniesz sie od tego gówna, tym lepiej dla Ciebie i Twojej głowy. Jeśli tego nie zrobisz - będzie tylko
  • Odpowiedz
@o__p: jak myslisz, ze po skonczeniu szkoly i wyprowadzce wszystkie problemy znikna i bedzie zawsze kolorowo to tylko pokazuje jaki niedojrzaly jeszcze jestes xD
  • Odpowiedz