Wpis z mikrobloga

Nocoinerzy, którzy skrzeczą, że "hurr durr kryptowaluty pobierają dużo prądu" nie dorośli do bycia wolnymi obywatelami.
Im tylko kaganiec założyć, zaszprycować, dać kod QR i płacić im socjal bezwartościową złotówką czy dolarem.

Nie obchodzi mnie na co kto wydaje swoją energię elektryczną o ile kupił ją za swoje pieniądze. Może obejrzeć tęczowy serial na netflixie, może sobie świecić żarówką, postawić serwer ze śmiesznymi obrazkami albo kopać kryptowaluty.

To jest wolność. Nie zaglądam nikomu do portfela ani do gniazdka elektrycznego.

Picrel nocoiner

#kryptowaluty #bitcoin #wolnosc #libertarianizm #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1641157666mnjrlquZrNRtegz4zFlLQO.jpg
  • 11
@trevoz jestem nocoinerem, uważam wycenę krypto za jakąś dziwną irracjonalną bańkę (choć sama technologia blockchain jest imo perspektywiczna) ale nie mam nic przeciwko ich funkcjonowaniu, niech żrą prąd i inne takie rzeczy, to kwestia rynku i tyle. Wg mnie jest wiele bezsensownych rzeczy, ale jeśli wszystkie one miałyby być zdelegalizowane tylko dlatego, że ja uważam je za bez sensu to świat byłby dla wielu ludzi smutny, nie czaje takiego rozumowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@trevoz:
Nie jestem żadnym nocoinerem (jak chcecie to sobie nawet dildo w dupę pakujcie), ale wasza wolność kończy się tam gdzie #!$%@? się z buciorami w moją. A ja nie mam zamiaru znowu oglądać trzeciego stopnia zasilania i tłumaczyć gówniakowi, że komputer do gier kosztuje tyle co roczne zarobki.

Tylko dlatego, że kilku domorosły wanna-be kulczyków bawi się w nieistniejące żetoniki.
Nie obchodzi mnie na co kto wydaje swoją energię elektryczną o ile kupił ją za swoje pieniądze.


@trevoz: Ignorancja to jest coś pięknego. Mieć wszystko w dupie, nie ogarniać powiązań i tylko od czasu wyżalić się, że coś jest w #!$%@? drogie albo racjonowane.

To jest wolność. Nie zaglądam nikomu do portfela ani do gniazdka elektrycznego.

@trevoz: I też pewnie nie wiesz, że część światowej produkcji ma zajebiste opóźnienia bo