Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Polecacie jakiś warsztat samochodowy w okolicach naszej aglomeracji? Chciałbym by zrobiono mi przegląd samochodu(w sensie nie techniczny) żeby sprawdzić czy się #!$%@?łem na mine i wydam na naprawy drugie tyle co na samochód czy może będzie git

Jaki w ogóle będzie koszt takiego przeglądu?

Fajnie by było trafić na kogoś uczciwego bo sam się znam tyle co nic i gdyby zaproponowano mi wymiane sprawnej rzeczy pod przykrywką, że jest niesprawna to pewnie bym się w to #!$%@?ł xd

#samochody #katowice #chorzow #zabrze #bytom #slask
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomywacz: pytanie jak samemu wymienić jakiś wahacz czy amortyzatory? Jak ja nawet narzędzi na chacie nie mam

Jedyne z czym mi się fartło to pracowanie na magazynie samochodowym a co za tym idzie mam dostęp do dość tanich części więc myślę, że nie zbankrutuję xd
@Anty_Chryst: ja mam auto za 1k a rok temu wpakowałem chyba z 3k w naprawę (same części) i przez parę lat się nauczyłem sam sobie serwisować auto, wymienić oleje, części zawieszenia, sprzęgło... jak nie masz dwóch lewych rąk to dasz radę, w necie jest mnóstwo filmów. Koszt np. tulei to kilkadziesiąt złotych, a za robocizne już zapłacisz pare stówek. Łatwo się wymienia, musisz po prostu odkręcić parę rzeczy żeby dojść np.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: w Gliwicach przy zjeździe z A4 na serwisie scanii jest stacja kontroli pojazdów. Tam jest świetny diagnosta. Potrafi całe auto przetrzepać i pokazać wady łącznie z przepisami.
@Anty_Chryst Mireczku na kazdej stacji diagnostycznej zrobia Ci ścieżke zdrowia za pare dyszek, ja w sylwestra kupilem samochod i za 40 zl mi zawieszenie, hamulce i jeszcze swiatla sprawdzili, do tego jeszcze moglem sobie sam zejsc do kanalu i obejrzec jak to wszystko wyglada.
@Anty_Chryst: Jesteś z Klimzowca, sądząc po wpisach, więc podjedź sobie na stację diagnostyczną za Amic Energy przy skrzyżowaniu Gałeczki i Katowickiej. Bardziej upierdliwego diagnosty (a zatem i skrupulatnego) od niego nie znam. Gość kiedyś o mało uprawnień nie stracił przez durną babę i od tego czasu nie przepuszcza żadnej błahostki podczas badania.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: Zrób "sprawdzenie" a nie przegląd techniczny. Przecież chcesz to auto ewentualnie naprawić. Mój były mechanik zawsze tam jeździł, bo przynajmniej miał pewność, że ten gość wyłapie wszystkie usterki.