Wpis z mikrobloga

Hej, mirki. Zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu, myślę intensywnie o #kia #ceed ale teraz zacząłem się zastanawiać też nad #toyota #corolla w kombi czyli wersji TS. Powiedzcie mi, jaki rabat można dostać teraz w Toyocie jako klient prywatny? Zastanawiam się nad wersja 1.2 z automatem albo 1.8 hybryda z automatem, ma ktoś może? #samochody
  • 10
@de_nu_celle jeżeli myślisz jeździć nim kilka lat i potem sprzedać z jak najmniejszą stratą to Toyota będzie lepszym rozwiązaniem ze względu na wyższe ceny na rynku wtórnym, z automatem lepiej mieć wyższy moment obrotowy a w tym przypadku 1.2 Turbo ma wyższy ..
@de_nu_celle: bez hybrydy te auta są okrutnie nudne. Z hybryda nie są nudne tylko dlatego że cvt wyje jak wściekle. Zawsze jak wsiadam w toyotę to boję się że mnie policja zatrzyma za brak kapelusza na głowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@de_nu_celle: mam 1.8 toyotę i moim zdaniem bardzo dobre i bezawaryjne auto... O ile jeździsz po mieście bo w trasie to od hałasu idzie #!$%@? dostać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gurken: nie, zamawiałem Kię XCeed w październiku, do Toyoty i Peugota pisałem z ciekawości i w razie gdyby XCeed mi się wysypał z jakiegoś powodu.

Zastanawiałem się nad Executive 1.5 116KM w automacie, ale koniec końców i tak nie brałbym, bo nie mają kredytu ze stałym %, no i Yaris jest trochę za mały jak na moje wymiary. W środku czułem się mało komfortowo.
@de_nu_celle:

Własnie sie zastanawiam nad zmiana auta
Nie mam presji czasu, wiec rozwazam rowniez sciagbiecie samochodu z USA (mam mozliwosc tzw "mienia przesiedlenczego" )
Gdyby jednak nie USA, to pewnie ktorys koreanczyk, ale w Sylwestra spotkalem sie ze znajomym ktory troche siedzi w branzy "moto" i wspomnial o chinczykach,ktore czekaja na europejskie homologacje
Bede wiec obserwowal rynek :)