Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Czy ma ktoś z Was internet stacjonarny z Play?
Skusiła mnie ich oferta, bo umowa bezterminowa i myślałem że działają na łączach UPC a tu się okazuje że to Multimedia od której chcę uciec, bo za często zdarzają się im awarie.
Teraz pytanie do ludzi którzy mają porównanie - czy ten internet w miarę działa czy to taka #!$%@? jak sieć matka a nawet gorzej?

#internet #play #multimedia
  • 4
  • Odpowiedz
@Tomek72222: Nie UPC tylko Vectra (ktora kupila Multimedie o ktorej wspominales), jeszcze czesc laczy jest na sieci Inea/Fiberhost ale to raczej na terenach ktore zalapaly sie na dotacje unijne.

Na laczach UPC moze beda dzialac jesli nastapi jakas konsolidacja firm, na razie nawet nie ma ostatecznego potwierdzenia zakupu UPC Polska przez nowych wlascicieli Playa (Play sam z siebie nie kupuje UPC tylko nowy francuski wlasciciel tylko wczesniej przejal Playa), nawet
  • Odpowiedz
@lubaluft: Nie jestem pewien, infrastruktura napewno jest czesciowo ta sama (kablowka vectry), jednak mozliwe, ze Play udostepnia swoja adresacje oraz internet wiec pomijajac ewentualne problemy z Vectra (czesci ich sieci ktorej nie ominiesz) jakosciowo moze sie roznic, szczegolow niestety nie znam ani nie mialem okazji korzystac z Vectry czy Playa.
  • Odpowiedz