Wpis z mikrobloga

Poważne pytanie - jak się czyści te całe kocie ogony?

Do pralki tego raczej nie #!$%@?ę, prać w rękach? Nie ma na tym metki, nie chcę żeby się #!$%@?ło bo fajne i się sprawdza. Jak oddam do pralni chemicznej to wezmą czy się zesrają i powiedzą że mi #!$%@?ło? Może nawciskam kitu że to jakiś szal czy futerko odpięte z kaptura kurtki. Myślicie że uwierzą czy pokapują się że to było w dupie jakiejś laski i każą #!$%@?ć? XD

W pralni byłoby najlepiej bo wiedzą jak się obejść z materiałem plus chemicznie to zdezynfekują. Poradźcie coś proszę.

#zwiazki #seks #rozowepaski #pranie #kiciochpyta
p.....s - Poważne pytanie - jak się czyści te całe kocie ogony?

Do pralki tego rac...

źródło: comment_1641144285lds0pCE8Hwv0frYRaOgESG.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@SebaD86: właśnie obawiam się tego metalowego, plus czy nie poodpada futro i nie zapcha pralki włoskami. To jest jednak tani szajs a nie porządna robota rzemieślnika w warsztacie, więc spodziewam się że się zwyczajnie rozdupcy.
  • Odpowiedz
@p0lybius: ręcznie a żeby wyschło odciskasz delikatnie w ręcznik tak, by woda z niego nie kapała. Nie suszyć na bezpośrednich źródłach ciepła np. nie kłaść na grzejniku, lepiej rozłożyć na ręczniku na suszarce na pranie i obracać co jaki czas.
  • Odpowiedz
@p0lybius: Najwygodniej będzie Ci wyprać biorąc prysznic/kąpiel, tylko pamiętaj aby założyć. Użyj szamponu do włosów, najlepiej farbowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz