Wpis z mikrobloga

Nawiązując to tinderowej serii użytkownika @Onaaa20
przypomniała mi się sytuacja jak dałem mojej znajomej zrobić tindera z moją gębą przebrzydłą
nie mogła uwierzyć, że tak trudno dzisiaj znaleźć laskę, a ja przecież taki ułożony i studia z przyszłością XDXD
zrobiła mi parę zdjęć, ustawiłem się tak mak mi kazała, co mi szkodzi

i zaczął się cyrk, po 10 min napisała ,,dziwne"
po godzinie przyznała, że laski są jakieś #!$%@? i już nie wracała do tematu jak łatwo na tinderze znaleźć partnera XD

Nawet nie chodziło o to, że kobietą jest łatwiej
sama ta jej niewiara i praktycznie załamanie światopoglądów bardziej ugruntowanych niż wiara w Boga u fanatyka religijnego
no bo przecież każdemu jest łatwo na rynku matrymonialnym skoro do niej spermage wbijają drzwiami i oknami XD

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
@JediKnight: One wcale nie postrzegają tego jako odrealnienie, po prostu ich mózgi działają inaczej. Mężczyzna obserwuje fakt => myśli => wyciąga wnioski. Na podstawie wniosków podejmuje decyzje. Kobiety natomiast polegają głównie na emocjach, uczuciach i intuicji ... My widzimy przyczyny, skutki i rozwiązania. One patrzą na wszystko całościowo i emocjonalnie. To NIE JEST tak że my myślimy lepiej a one gorzej - po prostu myślimy INACZEJ :P

My żyjemy w świecie
  • Odpowiedz
kobieta nie musiała używać logika stad się tez to wzięło.


@Onaaa20:

To ewolucyjne. Kobieta musiała być sensorem emocjonalnym, żeby ogarnąć potomka, który jeszcze nie potrafi mówić.
  • Odpowiedz