Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: Konsole użytkuję z bratem i gdy on gra podłącza mi pada no i po około 2-3h gaśnie i jest full bateria.
@sm_m: Też się nad tym zastanawiam bo próbowałem pod innymi portami usb, resetowałem kontroler i pierwszy raz mam taki problem. Ostatnio znalazłem pady z ps3 i nawet one gasną po naładowaniu.
@koniecswiatajestbliski: Dualsense powinien się szybko ładować nawet przez usb, u mnie średnio po 2 godzinach gaśnie.
Swoją drogą polecam wyłączenie tych wszystkich ustawień eko i oszczędności energii, bo można się zapomnieć i np. konsola przerwie ważne ściąganie. Ostatnio przerabiałem to z X-klockiem, który stara się być jeszcze bardziej ekologiczny na defaultowych ustawieniach. ;)
@Drago380: USB z komputera nie wszystko naładuje. Nie pamiętam czy pada od PS5 ładowałem z kompa, te od PS3 i PS4 ładowały się na bank. Od PS5 ładuje jakąś ładowarką od starego telefonu bo tak mi najwygodniej. Tam im pad bardziej naładowany tym powolniej się rozświetla i wygasa.
@sm_m: Teoretycznie powinno wszystko ładować. Dzisiaj zostawię go na trochę dłużej i zobaczę raz jeszcze czy się naładuję. Ja ładuję ładowarkami pod gniazdkiem stare sprzęty typu smartwatche czy słuchawki bezprzewodowe wieloletnie.
@Drago380: mi ładowanie DS nie działa z PC jeśli włączony jest steam, gdy wyłączę program pad ładuje się bardzo wolno. Przy wyłączonym PC w ogóle nie ładuje, inne urządzenia normalnie działają. To samo ładowarki do telefonów z 5 tylko jedna działa i ładuje pada. ¯\_(ツ)_/¯
Ja mam inny problem, z kabla USB z konsoli ładuje mi pady szybko i wszystko ok po 2 godzinach gaśnie. A ostatnio kupiłem licencjonowaną ładowarkę tę najdrozsza, i raz że pad nie gaśnie, ciągle miga na pomarańczowo, zgaśnie dopiero jak zdejmę ze stacji z tych styków i położę ponownie, a dwa po naładowaniu stacją bateria krócej trzyma.. WTF?? Wcześnie to samo miałem z tą tańsza ładowarka za 100zl też licencjonowana, odesłałem ją,