Wpis z mikrobloga

Dopiero wytrzeźwiałem, ale widzę, że na samym finiszu 2021 roku Cesarz Neuropy został użyty do wypolerowania podłogi.

Rozbraja mnie tupet Tuska, że ma czelność cokolwiek krytykować po 7 latach rządów w jego wykonaniu. Morawiecki musiał jedynie przytoczyć factos, ale z określeniem „premier polskiej biedy”, to Dworczyk, Müller i paru PRowców serio #!$%@? popisóweczkę.

Pisowski przekaz będzie bombardował tym określeniem Tuska w 2022 i 2023. Róbcie skriny. Jest ono po prostu za dobre - i zbyt prawdziwe.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlibka #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Dopiero wytrzeźwiałem, ale widzę, że na samym finiszu 2021 roku Ces...

źródło: comment_1641124025mxVz63oKPH2WlXws5rUqa8.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Tusk był taki zły że tak wykoleił gospodarkę że pisowcy dopiero po 7 latach dali radę ją uwalić. Te 500+ i tego typu wynalazki dzisiaj "ratują biedne dzieci", za 20 lat wszyscy będą mówić o tym jaki to mamy problem z społeczeństwem postpisowskim tak samo jak mówiło się kilka lat temu o społeczeństwie postprlowskim. Bo do tego dąży socjalizm, do zniszczenia społeczeństwa i bankructwa gospodarki. Dlatego nigdzie nie udała
  • Odpowiedz
@PanAIbert: Srogie piguły, koszty poniosą wszyscy ze względu na inflację i jeżeli myślisz biedni z pomocą nowego wału w ostatecznym rozrachunku wyjdą na plus to proponuję trochę pomyśleć. Cała tajemnica PiSu to wymyślanie jak sprawić żeby biedni myśleli, że nie są okradani, ale tak na prawdę ich okraść.
  • Odpowiedz
koszty poniosą wszyscy ze względu na inflację


@za57o: I to właśnie coś nowego, dotąd koszty ponosili wyłącznie ci biedniejsi i nikogo to nie interesowało, a jak koszty mają ponieść wszyscy to już jazgot. Z tym, że biedniejsi mogą liczyć na dodatki socjalne i zmniejszenie opodatkowania, za to bogatsi już nie, ich ta inflacja dotknie jednak bardziej. Wiem, szkoda, że nie ma Tuska i nikt nie zabierze kasy najbiedniejszym i trzeba
  • Odpowiedz