Wpis z mikrobloga

Dopiero wytrzeźwiałem, ale widzę, że na samym finiszu 2021 roku Cesarz Neuropy został użyty do wypolerowania podłogi.

Rozbraja mnie tupet Tuska, że ma czelność cokolwiek krytykować po 7 latach rządów w jego wykonaniu. Morawiecki musiał jedynie przytoczyć factos, ale z określeniem „premier polskiej biedy”, to Dworczyk, Müller i paru PRowców serio #!$%@? popisóweczkę.

Pisowski przekaz będzie bombardował tym określeniem Tuska w 2022 i 2023. Róbcie skriny. Jest ono po prostu za dobre - i zbyt prawdziwe.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlibka #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Dopiero wytrzeźwiałem, ale widzę, że na samym finiszu 2021 roku Ces...

źródło: comment_1641124025mxVz63oKPH2WlXws5rUqa8.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: XD Nie to co prawdziwy premier polskiej biedy czyli Morawiecki, który przekształcił wraz z PiSem gospodarkę w bardzo dobrej sytuacji w gospodarkę inflacji, drukowania i rozdawania pieniędzy. A no i nie zapominajmy o nowym ładzie, który wyrucha bez mydła praktycznie większość pracujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale przynajmniej matki maja 500+ na dzieci, a nie jak za czasów Tuska gdzie nie miały.
Tuskowi naprawdę można zarzucić dużo, ale nie status "premiera polskiej biedy"

Swoją drogą dużo z tych sytuacji to chochoły
Emerytka 800 zł emerytury - nie Tusk designował program emerytalny. Tusk wręcz chciał pomóc przyszłym emerytkom poprzez wydłużenie wieku emerytalnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Samotna matka dwójki dzieci - co? Ktoś jej bronił pracować? Nie. A zarobki były na wysokości mniej wiecej 1700-2000 k wtedy, tylko, że koszta życia też były niższe. Gdzie swoją drogą przy
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Uwielbiam jak jakieś warszawskie banany, wykopowi informatycy czy inne śmieszne twory próbują Ci tłumaczyć, że Tusk dobry a PiS zły gdzie jakakolwiek osoba z miasta mniejszego niż ego tych wyżej łatwo weryfikuje fakty xd
  • Odpowiedz
Jak chcesz kogoś krytykować to krytykuj kogoś kto obecnie rządzi


@SirSherwood: nie ma za bardzo za co krytykować - pod względem gospodarczym - tego rządu.

A to co wypisałeś to dywagacje typowego starego przy obiedzie, który zajada się mielonymi. Przeanalizuj proszę wskaźniki makroekonomiczne - one nie kłamią. Morawiecki dokonał cudu gospodarczego.
  • Odpowiedz