Wpis z mikrobloga

30 lat :

1. Zawalone studia z powodu kilku życiowych potknięć, rozstania, stanów depresyjnych i nerwicowych
2. Kiepskie prace -> aktualnie mała firma zajmująca się budową maszyn dla odbiorców indywidualnych, dużych firm -> nie nazwałbym tego januszexem bo szefostwo, koledzy z pracy są naprawdę w porządku i służą pomocą na każdym kroku.
3. Jak na 30 lat słabe zarobki, porównywanie się ze znajomymi którzy coś w życiu osiągnęli.
4. Brak perspektyw i pomysłu na siebie.
5. Mieszkanie w domu ze staruszkami -> rodzicie na dole ja mam swoją część na piętrze ¯\(ツ)_/¯
6. Czasami powracające stany depresyjne tak jak dzisiaj gdy za oknem jest ładna pogoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

-> nie piszę z anonimowych wyznań bo mam już wyjebongo na to jak patrzą na mnie ludzie ¯\
(ツ)_/¯

Spróbujcie przebić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#depresja #neet #nerwica #fobiaspoleczna #przegryw
PapaSar - 30 lat :

1. Zawalone studia z powodu kilku życiowych potknięć, rozstania...

źródło: comment_1641117714ULP4r5mSajxsMqzSG6yC3a.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@andrzej-gosc: ja nie potrzebuję iść boks, bo nie mam problemów z czuciem się jako ofiara. Ważę 91kg i jestem sprawniejszy od większości wykopków. Za to ty poczytaj sobie o encefalopatii. I co cię czeka za parę lat takich treningów.
  • Odpowiedz
@ameneos: ale napewno masz problemy z uczuciem ze jesteś głupszy XD. a boks to widziałes walki w tv i myslisz ze jak na trening przyjdziesz to wbijasz na ring i sie #!$%@? XD no głupi człowiek głupi
  • Odpowiedz
@andrzej-gosc: daj mi gwarancję na piśmie, że nie będę miał żadnych konsekwencji neurologicznych związanych z treningiem boksu, a jak coś będzie, to przekazujesz mi cały majątek i wszystko, co wypracujesz do końca zycia i wszelkie spadki. Zostawię ci kasę na suchy chleb.
  • Odpowiedz