Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko

Dzień 2/365
Wszystkie wczorajsze założenia zrealizowane

- Zrobię podczas dziesiejszego dnia ponad 10 k kroków.
- Zjem maksymalnie 2400 kcal
- Rozpocznę naukę Szwedzkiego i Angielskiego (blok na to w godzinach 12.00-13.00 lub zaraz po wyjściu gości z domu)
- Pójdę się zważyć do rodziców (oni mają wagę, jak i zwykłą, tak i kuchenną, ja nie) i pożyczyć je od nich na czas aż moje zamówione nie dojdą.
- Nie będę drzemać w ciągu dnia

Wnioski z wczoraj:
- Rzeczywiście z 2300 kaloriami poleciałem może za mało, choć i tak miałem zapas, dzięki temu że zamiast moich lubianych orzechów podjadałem owoc - melon dokładnie. Dokładnie wczoraj zjadłem 2186 kcal (tak wiem o 49 za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i czułem się syty. No i wieczorem do grania była tylko woda.

- Strasznie dużo drzemię w ciągu dnia, zaś mój zasadniczy sen to około 5-6 godzin. Dwie godzinne drzemki zdarzają się niedługo po godzinach pracy mojej (16.30-17.30) i jeszcze późnym wieczorem po wydarzeniach wieczornych, i innych sprawach które wtedy załatwiam (20.00-21.00). Potem ciągnę do 2.30-3.30 jak nie muszę lub do 1.00 jak muszę wstać i śpię do 9-10 lub 11. Są to obserwacje, które rzecz jasna prowadzę dłużej niż jeden dzień. Skupię więc się na tym najpewniej, albo będę starał się znaleźć co na to wpływa.

Miłego dnia.
#rozwojsezon1
  • 4
  • Odpowiedz
@odwazsiezyc może medytacja przed snem? Proste techniki oddechowe, relaksujące przed snem? Detoks od niebieskiego światła na godzinę półtorej przed snem. Czyli bez telefonu, ekranu tv. Ewentualnie jakieś ziółka. Herbata z melisa i waleriana. Cbd pod język?
Poświęć jeden dwa dni i nie rób drzemek. Zmecz organizm w ciągu dnia i spróbuj iść spać o jakieś normalnej godzinie i buduj regularność w tym temacie.
  • Odpowiedz
Też odczuwam mega zmęczenie w południe około 15.00 gdy mam w pracy 1sze zmiany i wstaje o 4.40,ale wtedy zamiast siedzieć i zamulać to wale kawę i robię coś aktywnego i przechodzi i spokojnie ciągnę do tej 22.30, a rano w miarę jestem wypoczęty. Grunt to aktywność.
  • Odpowiedz