Wpis z mikrobloga

To o co pytasz jest niesłychanie skomplikowanym problemem społecznym i nie chodzi tutaj nawet o jeżdżenie autem. Takie osoby zwykle kłamią, jednak tworzą sobie argument w internecie którego nie da się "moralnie" odbić, więc nieważne jakbyś pokazywał że rzeczywistość działa inaczej i wszyscy jesteśmy tylko ludźmi to i tak będziesz poziom niżej od tego wyimaginowanego idealisty. Ostatecznie się pogrążasz w oczach większości, szczególnie tam, gdzie każdy jest dla siebie anonimowy i się
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Ale mi się zdarza złamać przepisy, jak np nie włączę tempomatu. I jeżeli tak robię i jadę z niebezpieczna prędkością przez miasto to yebac mnie prądem.

To że coś robię źle nie znaczy że od razu muszę szukać usprawiedliwienia i obwiniać cały system za swój błąd.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro:

Nie, jest zupełnie inaczej. A jak? Mój znajomy, kiedyś się zdziwił jak się okazało, że w całym towarzystwie tylko on dorzuca do pieca plastikowe butelki.


I co mu wtedy wszyscy powiedzieliście?
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart:

I co mu wtedy wszyscy powiedzieliście?

Że nie palimy śmieciami. Ludzie, którzy robią różne wykroczenia sobie je relatywizują, często właśnie w sposób taki, że przecież wszyscy tak robią, a ty jeszcze dodatkowo zakładasz, że jak ktoś mówi, że nie robi to pewnie kłamie.
  • Odpowiedz
Jakie #!$%@?, „wszyscy łamią przepisy, podaje źródło: instytut badań z dupy i jak ostatnio wyjechałem ze swojej wiochy, to@jeden jechał 70 na ograniczeniu do 50”.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Większość jedzie przepisowo tylko ich wyprzedzasz i #!$%@? z nieliczną grupką. Nie są specjalnie wyróżniający się to nawet ich nie zapamietujesz.
  • Odpowiedz