Wpis z mikrobloga

Tak wiem, takich pytań były setki ale jakoś nie moge odnaleźć xD

Dawno temu z 4, 5 lat temu regularnie chodziłem na siłkę, ale bardziej w celu lepszego samopoczucia a mój plan wyglądał, że jednego dnia robię ręce, drugiego plecy i brzuch, a trzeciego nogi xDDDD potrafiłem wtedy przebiec z 10, 20 kilometrów (60 kg przy 187 cm wzrostu) teraz wzrost ten sam, ale waga 82 kilo głównie w bębnie przybyło.

1. Mam teraz miesiąc bezrobocia- w miesiąc na siłowni uda mi się coś poprawić schudnąć? Ćwiczenia FBW 3 razy w tygodniu będą okej? (jeśli Kaszojad się rozchoruje będę je robił w domu pod obciążeniem swojego ciała)

2. Macie jakieś plany dla początkującego czy iść na żywioł xD

3. Co z rozciąganiem? W planach które widziałem nic na ten temat nie było, a zależy mi na ogólnym rozciągnięciu oraz poprawie pleców (praca siedząca od wielu, wielu lat i kolejna też taka będzie) rozciąganie robić przed treningiem, po treningu w domu, w dni wolne od ćwiczeń?

4. Co z kondycją? Ile przed treningiem poświęcić na rowerek/bieżnie? :)

#mikrokoksy #mirkokoksy
  • 19
@wawelkor bo jest nierozcwiczony i jak za mocno pójdzie na starcie to z miesiąca ćwiczeń staci tydzień na samo odkwaszanie po pierwszym treningu ;) intensywność trzeba zwiększać z biegiem czasu
@KakaowyTaboret mnie uczono żeby rozciągać się w trakcie ćwiczeń bo inaczej wypracujesz sobie przykurcz mięśni czego objawem może być np. krotki biceps ;) rozpietki np wykonuje się bezpośrednio z wyciskaniem na klatę a nie 4h później
@100mph: @wawelkor:

Dobra Panowie poczytałem Was oboje i poszedłem do trenera personalnego zrobił ze mną obwodówkę za dwa tygodnie zgłoszę się znowu (w poniedzialek sam pocwiczylem wyczuc organizm po dlugiej przerwie)

Jestem zadowolony z treningu dokładnie czegoś takiego potrzebowałem @wawelkor nie mam zamiaru robić masy przez miesiąc skoro zależy mi na poprawie zdrowia, sprawności i kondycji a mam zbyt dużo tłuszczu