Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
Zacznijcie pić czarną herbatę jak Anglicy, czyli z mlekiem (ok. 1 cm w kubku), a poznacie nowy, lepszy świat. Ja dzięki temu już nie muszę pić w domu browarów. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Nie każda się nadaje. Musi to być angielski klasyk typu Yorkshire, PG Tips, Twinings czy Tetley Original.

#herbata
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: #!$%@? się znasz

@Bekovsky: @GothBoyy666: nosz #!$%@?, czarna angielska herbata z mlekiem jest tak zajebista że ja czasami parzę po 2-3 herbaty na raz bo mi się nie chce tracić czasu na robienie kolejnej po wypiciu jednej, a wy się spinacie do siebie o #!$%@? #!$%@? pozytywnego społecznie posta promującego picie bawarki, co w tym polskim społeczeństwie jest w dużej mierze całkowicie nieznane i
  • Odpowiedz
angielski klasyk typu Yorkshire, PG Tips, Twinings czy Tetley Original.


@Bekovsky: Taki szajs z torebki u nas jest traktowany jak ciepły napój do popicia kanapki. Polska jest herbacianym fenomenem w EU, bo w Żabce i większości sklepów osiedlowych można kupić herbaty liściaste typu Yunnan, Madras, Assam czy Ceylon. Na Zachodzie to jest w specjalnych sklepach herbacianych.
  • Odpowiedz
bawarka nieznana? Raczej zapomniana, piłem to już w PRLu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@chilon: Dlaczego na Bawarii nic o niej nie wiedzą. To chyba to samo co z fasolką po bretońsku, pierogami ruskimi lub barszczem ukraińskim. Mają randomowe nazwy i które w macierzystych regionach są kompletnie nieznane.
  • Odpowiedz