Wpis z mikrobloga

Mateusz Morawiecki na Facebooku zrobił SPONSOROWANY wpis na temat proponowanych (PROPONOWANYCH XD ) listów Tuska do Merkel.
Ciekawe za czyje pieniążki
Pięknie sie tam bawią.
Niech ktoś zrobi znalezisko bo nie wiem jak pobrać z Facebooka linka do tej reklamy morawieckiego.
A może to sprawa dla @Watchdog_Polska ?

#uwaga #afera #bekazpisu #morawiecki #pis #polityka
jabadabadupka - Mateusz Morawiecki na Facebooku zrobił SPONSOROWANY wpis na temat pro...

źródło: comment_16410954419gpLulbygCFiNY3xXBp0PD.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@jabadabadupka to musi być jakiś scam. To adresowane listów boli w oczy. Tak samo jak wdowy i sieroty.
Nie jestem i nigdy nie byłem wybitnym polonistą, ale to są podstawy podstaw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
@jabadabadupka: nic nie kumam, to jakieś niewysłane listy, które mają podważyć Tuska? Cóż, widać typ chce podzielić się trochę afera emailowa z opozycja xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@jabadabadupka: przeciez to jakas szopka
znajde typa o imieniu i nazwisku mateusz morawiecki, założymy sobie klan w k---a wowie albo innych plemionach, nazwiemy go pis czy tam rzeczpospolita, nadamy sobie rangi tylpu premier i napiszemy do merkel z innego klanu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 113
nic nie kumam, to jakieś niewysłane listy, które mają podważyć Tuska? Cóż, widać typ chce podzielić się trochę afera emailowa z opozycja xD


@jabadabadupka: @AdamES: @vorio: @Bajo-Jajo: Można pomyśleć, że to jakieś niewysłane listy które napisał Tusk, ale te listy są zmyślone przez PiS xDDD

Premier wyjaśnił jaką "formę poprawy" przygotował dla lidera PO: Specjalnie dla pana przygotowałem listy, które we własnym
  • Odpowiedz
@vorio: @R187: PiS zrzuca wine za podwyżki cen gazu na tuska bo ten niby jako szef RE mógł wpływać na Niemcy i UE żeby cośtam cośtam i to nie ich wina bo oni k---a rządzą od tygodnia a nie od 6 lat i w ogóle oni są niewinni ale tusk najgorszy.
K---a gdzie ja żyje ja p------e
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: zapytajmy przedstawiciela obecnej władzy o komentarz w tej sprawie
Panie @ediz4 co to są za listy i co oznacza słowo proponowane w nich? Rozumiem ze listy napisał morawiecki i chce je zaproponować dla Tuska?
  • Odpowiedz
Gdyby Tusk nie istniał, to trzeba by go wymyślić.
I właśnie tym zajmuje się premier mojego kraju w czasie największego kryzysu od lat.
  • Odpowiedz