Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koledzy, uczucie, gdy laska po kilku miesiącach spotykania się mówi, że działała jak zamroczona gdy cię poznawała i że jesteś kimś innym, niż ona myślała i jesteś OUT... Ehhh, ohhh, rok temu się poznaliśmy przez neta, pierwsze spotkanie to był spacerek pięciogodzinny, a potem posżło jak z płatka... Też byłem zamroczony, że nie połączyłem puzzli #chad #bipolar z tym zachowaniem, gdy mi powiedziała, że na to cierpi... No ale dodała, że ona uważa, że to w ogóle na nią nie wpływa xDDD
Teraz sobie mieszka razem z nowym pupilem, który będzie jej do końca życia a ja mam udawać, że się nie znamy, że jej w ogóle nie ma, że tego pół roku w ogóle nie było... Tyle tylko, że oś czasu na mapach Google nie kłamie, widać tam wszystkie nasze spotkania, spacery ;((( I dla niej to jest w porządku, nie odzywa się do mnie w ogóle, traktuje mnie jak powietrze. Tak, wspominała coś o psychopatii, choroba dwubiegunowa pozbawia człowieka części empatii
Myślałem, że nie przetrwam zeszłego roku, dzięki niej pierwsza jego połowa była bajką, dlaczego tylko w książeczkach bajki kończą się dobrze? ;(((

#przegryw #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d0985e0ed247000a926363
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
Wiem, że to obecnie Cię nie pocieszy, ale ja zostałam postawiona w podobnej sytuacji, ale po 6 latach. Dobrze, że tak szybko się to u Ciebie rozwiązało … każdy związek nas czegoś uczyć