Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na sylwestra nikt mi nie złożył życzeń.. do takiego etapu w życiu doszedłem. Mam wszelkie predyspozycje do bycia menelem - siedzenia w domu i picia do kompa, bo tylko to sprawia że na chwilę zapominam o pustce. Kto by uwierzył, że taki fajny, wykształcony chłopak i takie rzeczy? Taką przyszłość to przewidywali rodzice dla wszystkich tych, którzy imprezowali, jeździli autami z dziewczynami po nocach i wszystkie te inne rzeczy które się robi w młodości a kiedy ty siedziałeś w domu. Co mi z tego, że mam pracę, jakieś zainteresowania skoro to nie cieszy? nawet granie w gry i oglądanie seriali nie sprawia mi już przyjemności. Chciałbym cofnąć czas. Wykorzystać na 100% młodość, którą miałem. Chodzić wszędzie gdzie się da, próbować wszystkiego. Zbierać jak najwięcej znajomych ze świadomością, że łatwo ich stracić np. przez skończenie szkoły. Mieć z tyłu głowy, że wszystkie fajne dziewczyny wkrótce będą zajęte i później mężate. Jak to się stało, że zostałem sam? Takie życie nie ma sensu...

#doomer #samotnosc #przegryw #tfwnogf #mlodosc #feels #nostalgia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d040590ed247000a925f91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Na sylwestra nikt mi nie złożył życ...

źródło: comment_1641082031gAV4MA1CGcus522w3HidPN.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Walić związki, życie się wokół nich nie kręci. Jak masz pieniądze, to zainwestuj w fajne ciuchy, ale najważniejsze że mają się tobie podobać, nie kieruj się modą. Pewnie nie lubisz, ale wybierz się do baru, wypij parę drinków, pogadaj trochę z ludźmi o pierdołach, nie muszą być dziewczyny, faceci też są ok. Spróbuj nawiązać kilka fajnych znajomości, jak będziesz miał przyjaciół, to i okazję na znalezienie żony się pojawią. Tak
Na sylwestra nikt mi nie złożył życzeń


@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego trzeba uprzedzać fakty i pisać pierwszy.

Nie czaję tego, bo jestem emocjonalnym niedorozwojem XD ale dla ludzi to serio ważne w jakiś sposób i naprawdę czasem potrafią się zajebiście ucieszyć z powodu dostania od kogoś życzeń. Niby głupota, ale widocznie skoro dla ludzi ma to jakieś znaczenie to zacząłem ostatnio częściej sprawdzać kto ma urodziny itd. Oni serio lubią jak się o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: te "życzenia" to i tak najczęściej bezwartościowe kopiuj-wklej. Niewielka strata, o ile jakakolwiek.
@Kamokamo: pisanie do ludzi, z którymi dawno się nie rozmawiało, może być odświeżające, ale są pewne powody, dla których znajomość nie przetrwała albo się nie rozwinęła. Najczęściej albo dowiesz się że ktoś jest zarobiony i zajęty robieniem i wychowywaniem dzieciorów albo trafisz na kogoś w marazmie, co ci tylko zaszkodzi. Mam wrażenie, że u ludzi nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Walić związki, życie się wokół nich nie kręci. Jak masz pieniądze, to zainwestuj w fajne ciuchy, ale najważniejsze że mają się tobie podobać, nie kieruj się modą. Pewnie nie lubisz, ale wybierz się do baru, wypij parę drinków, pogadaj trochę z ludźmi o pierdołach, nie muszą być dziewczyny, faceci też są ok. Spróbuj nawiązać kilka fajnych znajomości, jak będziesz miał przyjaciół, to i okazję na znalezienie żony się pojawią. Tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze Cię rozumiem. Sam zmarnowałem swoją młodość. Dopiero trochę ponad rok temu, w wieku 25 lat zacząłem próbować nadrabiać straconą młodość, znalazłem sobie młodszą dziewczynę (16 lvl) i znajomych. Ale nadal boli że to się zaraz skończy, że nie zacząłem tego ~10 lat wcześniej.