Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie tiktoka i jakiś chad z Polski wrzucił najlepsze teksty na podryw od p0lek, a w komentarzach bluepillowe normiki kminia że jakto możliwe że one piszą pierwsze ,a mi to żadna nie napisała pierwsza, wtf tak się da czuje się 30x brzydszy niż byłem 10 sekund temu. I takich komentarzy zdziwionych normikow I trueceli którzy nie znają rzeczywistości jest pewnie masa ehh szkoda chłopów pewnie dalej będą się poniżać dla tych p0lek wybrednych #przegryw #blackpill #p0lka
bedziemagik2137 - Przeglądałem sobie tiktoka i jakiś chad z Polski wrzucił najlepsze ...
  • 16
  • Odpowiedz
Jest rok 2022 a normiki nadal nie potrafią zrozumieć, że jak facet jest atrakcyjny to kobiety same zagadują i szukają kontaktu. Jeśli Ty tak nie masz to po prostu jesteś średni (czyt. brzydki).
  • Odpowiedz
  • 17
@bedziemagik2137 Chad to może napisać na pierwszą wjadomość 'hej cipcia' i tak j0lki będą podjarane. Przegryw lub Norman dostałby płaskiego przez telefon co najwyżej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bedziemagik2137: jaki #!$%@? chad znowu ? to jakieś nieogarnięty gimbus co ze starymi mieszka za ścianą :D Prosze Cie #!$%@?... porobił fake rozmowy z generatora i udaje Dan Blizeriana hehe, p.s ma w #!$%@? kartoflany nos
  • Odpowiedz
@NEGAN_: Mechanizmy obronne – pojęcie wprowadzone przez twórcę psychoanalizy, Zygmunta Freuda i przejęte przez współczesną psychologię. Oznacza metody radzenia sobie z wewnętrznymi konfliktami w celu ochrony osobowości (ego), zmniejszenia lęku, frustracji i poczucia winy.

To co właśnie robisz to tak zwane "WYPARCIE" oraz "ZAPRZECZENIE" :) Więcej tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizmy_obronne

Nie przejmuj się, to co masz to po prostu klasyczny dysonans poznawczy - to co oglądałeś w Komediach Romantycznych, to co opowiadali ci
  • Odpowiedz