Wpis z mikrobloga

Czy popierasz wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciw covid?

Ankietę będę ponawiał co tydzień aby sprawdzić jak zmieniły się nastroje społeczne na mirko. Teraz było trochę przerwy przez święta, ale w ostatniej ankiecie 21 grudnia po raz pierwszy zanotowaliśmy względny spadek poparcia dla obowiązku szczepień (spadek z 26,15% do 25,74%). W ankiecie wzięło jednak udział więcej osób więc zarówno zwolenników jak i przeciwników obowiązkowego szczepienia w liczbach bezwzględnych przybyło.

Jak będzie tym razem? Przekonajmy się!

Pod koniec 2022 albo w momencie wprowadzenia obowiązku szczepień zawołam głosujących w ankietach. Sprawdzimy wtedy, czy nakaz szczepień został wprowadzony, zobaczymy kto zmienił zdanie, a kto nadal trwa przy swoim i czy opinie zmienią się tak znacząco jak w przypadku opinii dotyczącej polityki powszechnej izolacji (w marcu 2019 prawie 90% uważało, że sprawdzi się ona, a kilka miesięcy później już tylko nieco ponad 20%).

Tag do obserwowania albo czarnolistowania - #mirkoszczepienia

Wcześniejsze ankiety: 24 listopada, 1 grudnia, 7 grudnia, 14 grudnia, 21 grudnia
MG78 - Czy popierasz wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciw covid?

Ankietę...

źródło: comment_1641043547JSgnk8kvxueGC7gSBZjoUZ.jpg

Pobierz
  • 14
Dlaczego nie ma opcji NIE WIEM? Co mam zaznaczyć kiedy wybrałbyym/wybrałabym OBOJĘTNE / NIE MAM ZDANIA?

Zależy mi na poznaniu opinii ogółu, nie tylko tych z najmocniej wyrobionymi w obie strony opiniami dlatego nie ma opcji nie wiem/nie mam zdania. Zaznacz opcję do której w danym momencie skłaniasz się bardziej, lub jeśli nie jesteś w stanie wybrać takiej opcji nie zaznaczaj nic.
@MG78: Nie popieram obowiązku szczepień na covid ALE uważam że szczepionki działają co widać po mapach zgonów przygotowanych przez @Matt_888. Bardzo chętnie poszedł bym jako zaszczepiony popierający sczepienia w marszach przeciwnych segregacji sanitarnych, jednak nie jestem tam mile widziany co głośno skandują antyszczepionkowcy
b.....l - @MG78: Nie popieram obowiązku szczepień na covid ALE uważam że szczepionki ...

źródło: comment_1641052853XYuy9M3UcoV5LTUJFmgXfX.jpg

Pobierz
@MG78: taka ankieta na lajki i tak jest z dupy. Myślę, ze gdybyś stworzył zwykłą ankietę (anonimową) to wyniki byłyby całkowicie inne. Ogólnie ankiety na wykopie to iks de ¯\_(ツ)_/¯
@MG78: Co by nie mówić o Twojej inicjatywie, to ja ją propsuję, bo lubię sobie sprawdzać, kto się własnym nickiem podpisuje pod oświadczeniem o byciu zamordystą. Keep going!