Wpis z mikrobloga

@aircod: po tym co polsat #!$%@?ł w tamtym roku na Sylwestra z Boccelim, to już całkowicie straciłem szacunek do tej stacji. Mimo iż daleko mi do Pisu i wiem że to wszystko było zoorganizowane za nasze pieniądze to TVP zmiażdżylo Polsat jeśli chodzi o Sylwestra.
@r333m4k444: tydzień przed sylwestrem zapowiadali ze wielka gwiazda wystąpi na sylwestrze z Polsatem i że Ibisz specjalnie robi robi patent pilota helikoptera, bo poleci po niego do Włoch. W dniu sylwestra przedstawili ze ta gwiazda będzie A. Bocceli, podczas transmisji Ibisz cały czas był na miejscu, więc już coś nie grało, a po północy okazało się że to Czadomen przebrał się za A. Bocceliego i zaśpiewał na dachu Polsatu z Walewską,
@frutson: boney m, murzyn #!$%@?, maryla, zenek, trochę disko, trochę polo, więcej paździerzy, jeszcze damy alwaro, murzyna i coś egzotycznego, na to świecące różki, okularki w klimacie nowego roku, piździ jak nie wiem, ale mamy sylwestra marzeń i to się liczy

Przypomnę wpis @LubieDlugoSpac


@Automaniakpeel: wtedy swojego alko nie można było wnosić, chyba że torebce swojej różowej, plecaki trzepała ochrona. na miejscu też nic nie można było kupić. kible to były pojedyńcze tojtoje - kolejki na kilometr, wiec w środku sie pewnie przelewało. jedyna opcja to napić się prawie pod korek przed wejściem. generalnie pod względem bezpieczeństwa to na takim rynku miejskim jest #!$%@? źle przy takiej ilości osób - w przypadku paniki ucieczka tylko
@Automaniakpeel byłam parę razy pod Spodkiem. Da się wnieść alko, ale trzeba wiedzieć jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)- kibli brak xD, większość najeb#na że ledwo stoi już koło 23. Z dwie strefy tzw wejścia. Jedna pierwsza to gdzie stały karetki i zbierały tych co niedotrawli do północy, a druga z faktycznym wejściem. Jakby coś się odjeb#lo w trakcie to kaplica. Ech kiedyś to