Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 552
Te telewizyjne sylwestra to jakieś festiwale leśnych dziadków. Polsat pokazał taki kicz, że aż musiałem to rozchodzić. Przebierający nogami Ibisz, jakieś drugoligowe gwiazdy jednego hitu. Playback, okropna realizacja, jakieś chore telefony do widzów i reklamy gówno internetu. Festiwal Mielno 2022
#polsat #sylwesterzwykopem #sylwester
  • 32
  • Odpowiedz
@aircod to jeszcze nic, kilka lat temu dałem się namówić żeby pojechać do Wrocławia na sylwestra organizowanego przez którąś telewizję - więc to co opisujesz widziałem na żywo, będąc #!$%@? w takim ścisku ze uznaliśmy że już poczekamy do północy bo tak to nie wyjdziemy, my #!$%@?, znajomi #!$%@?, naokoło wszędzie patola... Jak już wracaliśmy po północy bo ludzie zaczęli się rozchodzić to się czułem jak w jakiejś Czeczeni po przejechaniu przez
  • Odpowiedz
@aircod ja się zastanawiam czy w innych krajach też teleiwzje robią sobie jakieś chore wyścigi o najlepszego sylwestra. W tym roku Polsat to porażka. Emeryci z lat 80 na playbacku i przerwy reklamowe xD na tvpis z kolei dużo disco polo
  • Odpowiedz
@aircod: Polsat przy TVP to był #!$%@? koncert filharmonii wiedeńskiej. Jak randomowa Rosjanka śpiewała z plejbeku Białyje rozy a za nią tańczyły misie zakopiańskie to #!$%@? dostałem crindżowego wylewozawału. Tam chyba całą kasa poszła na Derulo.
  • Odpowiedz
@aircod: Niby lepiej to zauważyć późno niż wcale, ale jednak dalej bawi, że przecież od zawsze to tak wygląda. Ludzie wolą sobie puścić fajerwerki na yt, bo to co prawda nic nie wnosi, ale też nie ubywa od tego sieci neuronowej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@frutson:

poziom dostosowany do kondycji umysłowej narodu.


Tu dla przykładu Sylwester w państwowej niemieckiej stacji tv w zeszłym roku. Nic się nie różni od tych polskich - konkursy, telefony do widzów, gwiazdy jednego hitu, cringowe żarty.

Takie imprezy mają swoją specyfike wynikającą z różnych czynników i nawet celowo tak są konstruowane.
a.....e - @frutson:

 poziom dostosowany do kondycji umysłowej narodu.

Tu dla przykł...
  • Odpowiedz