Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka, że liczba partnerów seksualnych ma kolosalne znaczenia jeśli szukasz kobiety z którą chcesz założyć rodzinę. Im więcej bolców tym mniejsze szanse na trwały i szczęśliwy związek.

Garść faktów naukowych:

Wojna idei: https://www.youtube.com/watch?v=F3VF8LJIWho&t=8s

Wpływ ilości partnerów seksualnych oraz wieku rozpoczęcia współżycia na jakość związków i ilość rozwodów. Kobiety posiadające więcej partnerów seksualnych oraz zaczynające kontakty seksualne wcześniej mają mniej stabilne małżeństwa oraz raportują mniejsze zadowolenie z związku i poziom szczęścia, w porównaniu do tych kobiet które mają mniej partnerów seksualnych i zaczynają współżycie później:
http://s3.amazonaws.com/thf_media/2003/pdf/Bookofcharts.pdf
https://ifstudies.org/blog/counterintuitive-trends-in-the-link-between-premarital-sex-and-marital-stability

Wśród kobiet posiadających 5-9 partnerów seksualnych występuje 21% szansa na opryszczkę (u mężczyzn10%). U kobiet posiadających więcej niż 10 partnerów szansa wynosi 37%(u mężczyzn 19%):
https://en.wikipedia.org/wiki/Epidemiology_of_herpes_simplex

#takaprawda #przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks
J.....y - Codzienna przypominajka, że liczba partnerów seksualnych ma kolosalne znacz...

źródło: comment_1641019553kYuJxI01goRC8d402yozvS.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@MoccaC: Aha czyli mam mieć w dupie że laska miała 100 bolców bo może akurat ona jest inna niż wszystkie puszczalskie i będzie świetna partnerka? XD sanepid powinie się wami zająć
  • Odpowiedz
@MoccaC:

Więc wybrałam takiego

słowo klucz, WYBRAŁAŚ jesteś kobietą ty masz wybór, tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie nawet kaszalot 2/10 zakładając tindera/badoo ma mase chętnych orbiterów a mężczyzna w takim położeniu może sobie co najwyżej pomarzyć o kimś i z tym też ostrożnie bo jeszcze o gwałt oskarżą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@whaith ależ zupełnie nie. Wybrałam jego a on mnie. Nie otworzyłam magicznej książki z partnerami i nie sprawdziłam kto spełnia moje wymagania. Mam koleżanki - naprawdę sensowne i atrakcyjne dziewczyny które też nie mogą nikogo znaleźć i nie ustawia się do nich kolejka chętnych. Serio, ludzie mają teraz ogólnie problem żeby poznać kogoś sensownego, to nie jest problem specyficzny dla kobiet albo mężczyzn. Tinder to nie wszystko i część kobiet go
  • Odpowiedz
  • 3
@olaf_wolominski wiesz, jakbym byla podobnie nastawiona jak Ty to napisałabym: od kiedy faceci zwracają uwagę na cokolwiek innego niż dupa i cycki? Nie wiem z jakimi kobietami się spotykasz/zadajesz ale ja pierdziele, to jakaś fantastyka dla mnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@olaf_wolominski wiesz podobno jesteśmy zwierzętami. Tylko że ja się tylko zwierzęciem nie czuje i oprócz chuci i fizycznego pociągu mam jeszcze umysł. A on zamiast przystojnego mięśniaka woli faceta który będzie mnie inspirował albo pobudzał mentalnie. I w dupie mam te Twoje badania, bo zawsze interesowałam się facetami, którzy byli inteligentni albo pełni pasji a ich wygląd miał zerowe znaczenie. Więc wybacz ale z braku laku w ten noworoczny poranek, postanowiłam
  • Odpowiedz
  • 2
@olaf_wolominski jeju no i wszystkie Twoje argumenty są tak z dupy że ciężko dyskutować. Nie wiem jakiego wzrostu było trzech ostatnich facetów z jakimi uprawiałam seks, bo od wielu lat uprawiam go tylko z jednym - niższym ode mnie. Kobiety nie mają pojęcia czego chca - całkiem dosadnie wyraziłam się już czego chce i oczekuje ale nawet gdybym powtórzyła to tysiąc razy - Ty i tak wiesz lepiej prawda? Najwygodniej jest
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: skoro sie pogodziles i zyjesz w zgodzie z samym soba to czemu narzekasz i jaki jest wlasciwie twoj problem dokladnie?

Ale po co ci ta "widzialnosc" i bycie zauwazanym przed czy po 30 przez tego typu kobiety, ktore w tym momencie oczerniasz? Jesli sikasz na nie i ich zachowanie oraz sposob w jaki zyja to dlaczego chcesz ich akceptacji albo co gorsza stosunku z nimi? Przeciez to jakis paradoks
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: oczerniasz tym, ze wg ciebie kazda leci na wykopowego chada, ktory musi byc wysoki, bo w kazdym innym zwiazku facet bedzie traktowany jako betabankomat xD
Jak mozna nazywac siebie samego genetycznym odrzutem? Ty nawet siebie nie szanujesz, a co dopiero kogos.
  • Odpowiedz
@Big_Tuna większość przegrywów tkwi w swoim #!$%@?, bo jest im po prostu wygodniej. Wyleją swój mizoginizm na wykopie gdzie bez problemu znajdą podobnych sobie, którzy utwierdzą ich w #!$%@? poglądach.
  • Odpowiedz