Wpis z mikrobloga

Takie moje przemyslenia...

Na początku myślałem, że te taki #bekazlewactwa, #neuropa #prawackihumor #peterkovacpoleca #bekazprawakow czy #bekaznarodowcow to są żarty a ludzie tam piszący sprzeczają się z przymrużeniem oka na błache i smieszne tematy lub robia sobie takie tam żarty. Po wczorańszych obchodach swieta niepodległosci i zajsciach na @marszniepodleglosci dochodzę do smutnego wniosku, że idealnie tak wielu ludzi daje się wplątywać TVNom i Gazetom wymborczym jak i tym z prawa Wsieci itp. w nastpeną Wojne Polsko-Polską. To co czytam sobei na mirko i co NIEKTÓRZY pisza z jakim przekonaniem i jaka wielka burza to smutne. Za mało widocznie był już temat gorący z wojną o krzyż i już podzielił starszych polaków w swoich przekonianch to teraz jest wojna o #teczacontent.

Szkoda, że meritum jakie jest w świecie czyli jednoczenie sie narodu w Polsce oczywiscie jak wszystko musi byc na odwrót i dzieli. a Do czego doprowadzi to? Do ograniczenia na przyszłosc

- wieców i zgromadzen

- mozlwie ze wogole nie bedzie marszu niepodleglosci w warszawie

- naglosniło sie i stworzylo nowy mega problem polaków

A dzieki takim kreacjom swieta dla nas TAK ważnego teraz na czołówkach są tylko przesmiewcze memy

http://deser.pl/deser/51,111858,14934116.html?i=0&bo=1#BoxSlotIIMT

Ludzie juz nie wiedza o co chodzi tylko słuchaja swoich madrych głów bo zamach, bo prowaokacja, bo lewacgtwo sie szerzy, bo narodowcy atakują nas i faszysci a TUSK siedzi i sie z Was smieje jak dajecie sie cyckac bo stworzyli wam nastepny seriusproblem a nie widzicie tego co jest ukrwyane poza tym show.

Szkoda ze tak namietnie nei walczy sie z podatkami, nie robi dyskusji o OFE czy NFZ w mediach jak o tym co sie stało z tecza i ze sie ludzie prali na ulicy.

Mi tam tęcza nie przeszkadza dla mnie sobie moze stac i wiecznosc, tak samo jak krzyż przy pałacu. Tylko sie zacznijcie szanować jakos i rozmawiać a nie wysmiewać i dzielic a z tego tylko cieszą sie politycy rzadzacy tym krajem bo Społeczeństwo podzielone to spoleczenstwo słabe.
Pobierz g.....m - Takie moje przemyslenia...

Na początku myślałem, że te taki #bekazlewactwa...
źródło: comment_GXYadnJml63bjuOYbriNJjhUFSol9QFz.jpg
  • 13
bo narodowcy atakują nas i faszysci a TUSK siedzi i sie z Was smieje jak dajecie sie cyckac bo stworzyli wam nastepny seriusproblem a nie widzicie tego co jest ukrwyane poza tym show.


@globalgsmtm: I czego pragnie Tusk wraz ze swoją kliką jak nie trzymania narodu za mordę? Sam widzisz że siedzi i się śmieje, bo ma po swojej stronie lemingi które mu przyklaskują, i każdego kto ma czelność sprzeciwić się
@GilbertEatingGrape: Napisał głupotę, bo z jednej strony wie że władza jest do dupy, z drugiej zaś chciałby aby naród się pojednał, co jest niemożliwe ze względu na znaczną część pożytecznych idiotów. Weźmy np. taką sytuację: Mężczyzna więzi dwie kobiet w piwnicy wykorzystując je do różnych celów. Jedna chce uciec, chce się wyrwać z koszmaru, druga zaś ogłupiona słowami oprawcy jest mu całkiem oddana. Gdy tylko ta pierwsza próbuje ucieczki, druga zaraz
nie robi dyskusji o OFE czy NFZ w mediach


@veego: Ależ mnie nie interesują prawackie wyszukane metafory legitymizujące przemoc, czy to werbalną czy fizyczną. @globalgsmtm pisał o potrzebie dialogu: nie robi dyskusji o OFE czy NFZ w mediach, a Ty piszesz o lemingach, niszczycielach Polski i głosie polskiego (z małej) narodu. Posługując się prawacką nowomową implicite sugerujesz istnienie propagandy chcącej zniszczyć Polskę. Zamiast siać nienawiść i pleść głupoty idź do
@GilbertEatingGrape: Gdzie ja sieję nienawiść? Dialog jak już wspomniałem nie jest możliwy z żadnymi fanatykami. I jak widać sprawdza się to co napisałem, bo naprawdę tylko idiota nie widzi co się dzieje z Polską, młodzieży bez perspektyw, ograniczania wolności na każdym kroku, i tylko on potrafi na to wszystko przyklaskiwać, bije brawo siedząc w płonącym budynku.