Wpis z mikrobloga

Robię questa Nie zaznasz spokoju - z tą zjawą. Mam 5 część spowiedzi, która mówi o tym, żeby dalej szukać przy wodospadach przy niezdobytej twierdzy. Już nawet patrzyłem z solucją zadań i to chodzi o to jezioro pod wodospadami przy wilczym leżu, ale pływam po tym jeziorze i za cholerę niczego tam znaleźć nie mogę oprócz mułowego mirtu - gdzie to jest zlokalizowane?
#kronikimyrtany
  • 6
@Devih: Jak wskoczyłeś do tego jeziora pod wilczym leżem, to powinno ci się pojawić w dzienniku wpis. Bo to nie jest dokładnie to jezioro pod samym Wilczym leżem, tylko tak jakby nurt rzeki porwał dalej ta notatkę, i jest ona w tym jeziorze, gdzie z Jornem na początku gry piliśmy, tam dalej w dół rzeki. Musisz minąć obóz węglarzy
@KK44: Skrzynki żadnej nie mam.
@bary94pl: Ok przy jeziorze w obozie węglarzy pojawiła się notka w dzienniku zadań, że to chyba nie ten wodospad. I lecę tą rzeką dalej, skacze ze wszystkich wodospadów i nadal nic nie widzę. Minąłem już pomost na którym się z Jornem upiłem. Gdzie to mniej więcej leży?
@bary94pl: Stokrotne dzięki Mirek! Ile ja tam pływałem, o ja pierdzielę... Nawet z telekinezą latałem, ale po drugim brzegu i mi nie łapała - dopiero jak z tego brzegu co robiłeś zdjęcie użyłem, to zadziałało. Wielkie dzięki!