Wpis z mikrobloga

@Ryu: Jestem bogaty, ale duchowo. ;]

@Farquart: No właśnie - biedni i tak są biedni to co to za różnica, czy będą bardziej czy nie? A bogatym też to nie robi różnicy! Oświeciło mnie, zmieniam swój pogląd na świat! Rewolucja!
@cyklista:

Przede wszystkim, w realiach RP, tzw. "biedny" to najczęściej cwaniak-fachowiec robiący na czarno, zarejestrowany w PUPie dla ubezpieczenia zdrowotnego i chowający pod łóżko plazmy, jak przychodzi pracownik MOPRu z wizytacją ;)

Pracowałem w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym (m.in. zasiłki), wiem co mówię.
@Farquart: haha, serio chowają plazmy pod łóżka? ;]

Dzisiaj za lekturę wziąłem sobie to. Takich bzdur dawno nie czytałem... Wziąłem sobie dział infrastruktura drogowa - ich program to jest kalka tego co już do tej pory dokonał rząd Tuska. Chcą wybudować drogi, które już są w budowie... Sprytne - jak wygrają, otworzą drogi, które wybudował Tusk i voila - obietnica spełniona! Chcą dokonywać jakichś zmian w prawie dotyczących m.in decyzji środowiskowych
@DuPont: Sprawiedliwy podatek to taki, że każdy płaci ileśtam procent. A sprawiedliwe np. becikowe to takie, że każdy dostaje tyle samo. Mam w dupie taką równość.