Wpis z mikrobloga

#podsumowanie2021 #gownowpis
Na początku 2021 roku postanowiłem sobie, że będę liczył kilka nic niewartych statystyk z mojego życia, które zaraz przedstawię. Mimo to, poza takimi mało ważnymi rzeczami były też takie, które sprawiły, że ten rok na zawsze pozostanie w mojej pamięci, szczególnie z dwóch powodów:
- wziąłem ślub
- dostałem nową pracę jako #programista20k w branży, którą zawsze się jarałem - #lotnictwo

A tutaj garść statystyk (stan na godzinę 12:33):
- wypiłem 823 kawy
- wypiłem 172 piwa
- 166 dwójek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- zjadłem 56 kebabów
- ciupciałem 45 razy (ponoć średnia ponad 80 więc dzisiaj trzeba nadgonić), wynik do poprawy w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- wypiłem 21 yerba mate
- 21 razy jadłem pizze w/z pizzerii
- 21 razy byłem w KFC

Z takich porażek to najbardziej boli to, że przytyłem 3kg (73kg przy 182cm), a kilogramy u mnie idą w brzuch i twarz - reszta jak bocian - sama waga nie jest tragiczna ale proporcje już tak, muszę nad tym popracować.

Plan na przyszły rok? Ograniczyć słodkie i browary + więcej sportu i wbijam na tag #mirkokoksy (w tym roku grałem w piłkę raz w tygodniu i to tyle, mimo, że mam w domu dobrze wyposażoną siłownię) . Do tego chcę kupić #pianino i nauczyć się na nim grać.

I to tyle..

A wam Mirki i Mirabelki, życzę na nadchodzący rok zdrowia, spokoju i szczęścia! Oby był lepszy niż 2021 i gorszy niż 2023!

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 5